2 4 GROOVES - WRITING ON THE WALL)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:50
Data dodania: 14.09.2010 19:34:39
Rozmiar pliku: 5,35 MB
Tagi: 2 4 GROOVES, WRITING ON THE WALL), grooves, writing, on, the, wall
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

2_4_GROOVES_-_WRITING_ON_THE_WALL).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą właśnie słuchasz zajmuje pięć i trzydzieści pięć setnych megabajta. Zaś jego czas trwania to pięć minut i pięćdziesiąt sekund. Odtwarzasz piosenkę tytułem "WRITING ON THE WALL)", której wykonawcą jest 2 4 GROOVES. Utwór w formacie mp3, który obecnie odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w poniedziałek, 20 listopada 2017 roku. Do tego utworu muzycznego nie ma jak na razie żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Utwór 2 4 GROOVES - WRITING ON THE WALL) nie został do dzisiaj nigdy pobrany. Nie znalazła się do dzisiaj ani jedna osoba, która miałby kaprys skomentować tę piosenkę w formacie mp3, ale Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

2 4 GROOVES - WRITING ON THE WALL) coraz szybciej zdobywa rozgłos wśród dużej liczby słuchaczy, nie tylko tego gatunku muzyki. Jest to świadectwem tego, że 2 4 GROOVES jest w stanie napisać chwytliwe, bardzo dobrze brzmiące przeboje, które nucimy, nawet nie zdając sobie z tego sprawy, ponieważ tak mocno zostają nam w pamięci.

Bez względu na to, co lubisz słuchać, odszukasz tu mnóstwo gatunków muzyki. To nie tylko taki rodzaj muzyki, do którego należy 2 4 GROOVES - WRITING ON THE WALL), ale również wiele innych jej odmian. I wszystkie te mp3 są absolutnie za darmo! Dodatkowo regularnie prezentujemy wiadomości ze świata muzyki, tak żebyś ciągle mógł być w kontakcie z tym wszystkim, co ma tam miejsce.

Bez względu na sytuację, nasza muzyka będzie Ci pasowała. Niekoniecznie muszą to być ogromne imprezy. Wiele z tych kawałków bardzo chętnie włączysz w chwilach relaksu, delektując się każdym dźwiękiem. Wykorzystaj to, bo my Ci to umożliwimy - gdyż darmowe mp3, jakie tu udostępniamy, mają bardzo dobrą jakość - dzięki temu zapewne będą uszczęśliwieni szczególnie ludzie, którzy doceniają czystość i świetne brzmienie muzyki.

Jesteś zainteresowany WRITING ON THE WALL)? Download tego utworu to banalnie łatwa sprawa. Z całą pewnością sobie z tym poradzisz, cała akcja nie odbiega od tych z podobnych witryn. Ale jednak jest tu coś innego - to Wrzuta downloader. Właśnie dzięki niemu będziesz mógł wykonać pobieranie z Wrzuty, bez żadnych utrudnień.

Codziennie do bazy utworów na naszej stronie dorzucamy świeże piosenki, systematycznie poszerzając zestaw darmowych mp3. Pobierz mp3, które chcesz swobodnie posłuchać - a jeżeli stanie się tak, że go u nas nie ma, na pewno jak najszybciej znajdzie się na naszym portalu.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj