Uwaga! - Samba (live)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:40
Data dodania: 14.09.2010 19:38:34
Rozmiar pliku: 4,28 MB
Tagi: Uwaga!, Samba (live), uwaga, samba, live, jazz, 2010
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Uwaga!_-_Samba_(live).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą właśnie odtwarzasz posiada rozmiar cztery i dwadzieścia osiem setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na cztery minuty i czterdzieści sekund. Słuchasz utwór w formacie mp3 tytułem "Samba (live)", którego autorem jest Uwaga!. W piatek, 24 listopada 2017 roku plik został zaindeksowany do naszej bazy danych. Do tego utworu nie ma jeszcze żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ty go dodał. Piosenka Uwaga! - Samba (live) nie została do tej pory ani razu pobrana. Nie znalazła się do tej pory żadna osoba, która miałby ochotę dodać komentarz do tego pliku audio.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Obecnie, gdy każdy może dogłębnie poznać twórczość dowolnego artysty, definicja muzyki z podziemi lekko się zaciera - także za sprawą portali podobnych do naszego. W tym miejscu wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, do których zalicza się Uwaga! - Samba (live). Czy warto przesłuchać ten utwór?

Uwaga! bez kompleksów zdobywa kolejne miejsca na listach przebojów, a to poprzez swoje zapadające w pamięć kawałki. Na początku swojej podróży z muzyką, robił podobnie jak reszta wykonawców - udostępniał w sieci darmowe mp3 do ściągnięcia. W ten sposób można zjednać sobie rzesze słuchaczy, którzy następnie chętnie kupią całe albumy, oczywiście jeśli będzie podobała im się muzyka, co niekoniecznie jest oczywiste. Ale tutaj akurat takie obawy są bezzasadne - za przykład niech służy Samba (live), niezwykła empetrójka, goszcząca coraz częściej na znanych eventach.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci wyszukanie tych kawałków, które chciałbyś mieć na swoim odtwarzaczu. Nie natkniesz się tutaj na żadne pułapki albo ukryte opłaty - wszystko jest przejrzyste i absolutnie bezpłatne. Istotne jest też to, iż muzyka mp, którą Ci udostępniamy, nie posiada w sobie różnych trojanów czy wirusów, którymi możesz zarazić komputer, odwiedzając inne serwisy. Jeśli pragniesz tylko niczym nieskażonej muzyki, korzystaj wyłącznie z tej witryny.

Posiadamy coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze znakomite narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci ściąganie z Wrzuty. Już nie musisz czekać wieczność, aż napełni się pasek z loadingiem piosenki - na naszej stronie zrobisz mp3 download bez żadnych utrudnień, a co więcej bez opłat i błyskawicznie.

Samba (live), której autorem jest Uwaga!, to fantastyczna muzyka na dowolny dzień i dla wszystkich ludzi, bez względu na wiek czy gusta muzyczne. Nie czekaj - ściągnij mp3 z naszej witryny i przekonaj się, czemu Uwaga! - Samba (live) jest ostatnio trendy. Na pewno nie będziesz tym zawiedziony - taki kompozytor tworzy hit za hitem, nie inaczej jest, jeżeli chodzi o ten kawałek.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj