rooney - blueside

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:17
Data dodania: 14.09.2010 19:39:17
Rozmiar pliku: 3,01 MB
Tagi: rooney, blueside
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

rooney_-_blueside.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą właśnie słyszysz to mniejwięcej trzy i jeden setnych megabajta. Długość to trzy minuty i siedemnaście sekund. Jest to piosenka tytułem "blueside", której wykonawcą jest rooney. Utwór w formacie mp3, który obecnie odtwarzasz został dodany do naszej bazy danych w piatek, 20 pazdziernika 2017 roku. Nie ma jak na razie dołączonego klipu do tej piosenki. Zalecamy zatem, byś takowy zaproponował. Do tej pory żaden użytkownik nie zapisał ani razu utworu muzycznego rooney - blueside. Nikt do dziś nie miał ochoty dodać komentarza do tej piosenki, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czemu boisz się wejść do świata muzyki? Czeka na Ciebie mnóstwo darmowych empetrójek, wystarczy że skorzystasz z naszej niesamowitej wyszukiwarki mp3. Poszukujesz blueside? Pobierz mp3 błyskawicznie, każdy sobie z tym poradzi.

rooney jest sławnym i poważanym twórcą w świecie muzyki. Jego piosenki szybko wdrapują się na szczyty list przebojów. Analogicznie dzieje się z blueside. Download tego pliku możesz zrobić na naszym portalu. Jedynie parę kliknięć wystarczy, abyś nie musiał wchodzić na Wrzutę czy podobne witryny, żeby cieszyć się tym utworem.

Nasze darmowe mp3 umożliwiają Ci słuchanie muzyki wszędzie tam, gdzie pragniesz. Chcesz włączyć kawałki w telefonie lub odtwarzaczu? Zatem nie czekaj - pobierz rooney - blueside i słuchaj jej gdziekolwiek zechcesz, bez żadnych przeszkód.

Co ważne, nie chcemy żadnych pieniędzy za dawanie mp3 do ściągnięcia. Wszystko jest absolutnie za free, nie płacisz za dostęp do plików, nie musisz uczynić nic poza wytypowaniem utworu i ściągnięciem go. Pobieranie utworów z Wrzuty to dobre wyjście dla osób, które pragną przedtem zapoznać się z konkretnym albumem lub piosenką, i dopiero po tym to kupić.

Nie ściągaj piosenek w ciemno i nie zaśmiecaj sobie dysku twardego - odsłuchaj darmowe mp3, zanim je pobierzesz. Jeżeli taki utwór Ci się nie spodoba, zawsze możesz przejść do innego. Jednakże blueside, którego twórcą jest rooney, znajduje się ostatnio na topie - Ty też nadążaj za trendami i bez żadnych kłopotów skorzystaj z naszego wspaniałego narzędzia, jakim jest bez wątpienia Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj