Aggro Santos - Candy (feat. Kimberly Wyatt)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:01
Data dodania: 14.09.2010 19:39:54
Rozmiar pliku: 5,54 MB
Tagi: Aggro Santos, Candy (feat. Kimberly Wyatt), aggro, santos, candy, feat, kimberly, wyatt
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Aggro_Santos_-_Candy_(feat._Kimberly_Wyatt).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który właśnie odtwarzasz posiada rozmiar pięć i pięćdziesiąt cztery setnych megabajta. A jego długość oscyluje na trzy minuty i jeden sekunde. Jest to jeden z wielu piosenek stworzonych przez Aggro Santos, której tytuł brzmi Candy (feat. Kimberly Wyatt). We wtorek, 24 pazdziernika 2017 roku utwór został dodany do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki nikt nie zaproponował dotychczas żadnego klipu, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, abyś ty go zaproponował. Utwór Aggro Santos - Candy (feat. Kimberly Wyatt) nie został do dziś ani razu pobrany. Nie znalazła się do dziś ani jedna osoba, która miałby kaprys dodać komentarz do tej piosenki, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z podziemi. Obecnie każdy jest w stanie odkryć twórczość nowo pojawiających się artystów, przede wszystkim dzięki portalom takim jak nasz, z których każdy może zdobyć darmowe mp3, dla przykładu Aggro Santos - Candy (feat. Kimberly Wyatt). Czy warto się z tym zapoznać?

Aggro Santos bez zahamowań zdobywa kolejne przyczółki na listach przebojów, a to przez swoje zapadające w pamięć kawałki. Jak większość mało znanych artystów, tak i on od początku swojej przygody z muzyką udostępniał mp3 do pobrania. To świetny sposób na zapoznanie się z piosenkami, bez potrzeby płacenia na ślepo za muzykę, która może się nam nie spodobać. Jednak w tym przypadku takie obawy są bezpodstawne - za przykład niech służy Candy (feat. Kimberly Wyatt), świetna kompozycja, goszcząca coraz częściej na głośnych imprezach.

Pragniesz mieć konkretne kawałki na swoim komputerze? Wykorzystaj w tym celu naszą wyszukiwarkę mp3, która da Ci taką możliwość. Nie powinieneś obawiać się o jakiekolwiek koszty - wszystkie dostępne u nas kawałki są całkowicie za darmo, bez ukrytych haczyków. Istotne jest też to, że muzyka mp, jaką Ci udostępniamy, nie zawiera w sobie różnych wirusów i trojanów, jakimi łatwo zarazisz komputer, odwiedzając inne witryny. Puść w niepamięć pełne zagrożeń strony - tu znajduje się wyłącznie czysta muzyka.

Mamy w posiadaniu coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to świetne narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z Wrzuty. Przeprowadzenie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak bezproblemowe, a dodatkowo szybkie i bezpłatne. Puść w zapomnienie wieczne oczekiwanie, aż załaduje się piosenka; z naszą pomocą to pieśń przeszłości.

Jeżeli potrzebujesz empetrójki, która przypadnie do gustu każdemu, bez względu na upodobania lub wiek, zdecyduj się na Candy (feat. Kimberly Wyatt), w wykonaniu Aggro Santos. Nie zwlekaj, aż przeminie moda na słuchanie Aggro Santos - Candy (feat. Kimberly Wyatt) i ściągnij darmowe mp3 z naszej strony. Aggro Santos nie bez powodu jest nazywany maszynką do robienia przebojów, w tym przypadku jest dokładnie to samo, o czym jesteś w stanie szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj