Czwarta Rano - Zielone oczy

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:45
Data dodania: 14.09.2010 19:41:06
Rozmiar pliku: 1,61 MB
Tagi: Czwarta Rano, Zielone oczy, czwarta, rano, zielone, oczy, kolor, zespół, weselny
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Czwarta_Rano_-_Zielone_oczy.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą aktualnie słyszysz to około jeden i sześćdziesiąt jeden setnych megabajta. Długość to jeden minute i czterdzieści pięć sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Zielone oczy", której autorem jest Czwarta Rano. We wtorek, 21 listopada 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki nie zamieszczono jak na razie żadnego klipu, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Nikt nie pobrał pliku audio Czwarta Rano - Zielone oczy do tego momentu. Nie ma do dziś ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czemu boisz się zanurzenia w świat muzyki? Czeka na Ciebie ogrom darmowych piosenek, wystarczy że skorzystasz z naszej niezawodnej wyszukiwarki mp3. Szukasz Zielone oczy? Pobierz mp3 błyskawicznie, każdy sobie z tym poradzi.

Czwarta Rano jest sławnym i poważanym autorem na scenie muzycznej. Kawałki, które nagrywa, szybko wdrapują się na szczyty list przebojów. Analogicznie stało się z Zielone oczy. Download tego utworu najłatwiej zrobić właśnie tutaj. Jedynie parę kliknięć wystarczy, żebyś mógł omijać Wrzutę lub podobne witryny, by cieszyć się tym utworem.

Dzięki naszym darmowym mp3 możesz słuchać muzyki wszędzie tam, gdzie zechcesz. Wolisz włączyć kawałki w odtwarzaczu albo na wieży? Nic łatwiejszego - pobierz Czwarta Rano - Zielone oczy i ciesz się nią gdziekolwiek zechcesz, bez żadnych trudności.

Udostępniamy Ci mp3 do ściągnięcia bez żadnych pieniędzy! Wszystko jest całkowicie za darmo, nie zapłacisz za to ani grosza, nie musisz uczynić nic poza wybraniem piosenki i ściągnięciem jej. Ściąganie utworów z Wrzuty to znakomite wyjście dla osób, które wolą najpierw przesłuchać dany utwór lub konkretną płytę, a w następstwie tego to nabyć.

Zanim pobierzesz darmowe mp3, możesz je również przesłuchać, aby nie brać niczego po omacku i nie tworzyć bałaganu na komputerze. Jeśli ten utwór nie wpasuje się w Twój gust, w każdej chwili jesteś w stanie przejść do innego. Jednakże Zielone oczy, który wykonuje Czwarta Rano, jest teraz bardzo popularny - Ty też nadążaj za trendami i bez żadnych problemów wykorzystaj nasze niezwykłe narzędzie, jakim jest Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj