Izrael - 20 - Money

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 07:13
Data dodania: 14.09.2010 19:42:35
Rozmiar pliku: 14,3 MB
Tagi: Izrael, 20, Money, reggae, 1993
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Izrael_-_20_-_Money.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz odtwarzasz zajmuje czternaście i trzy setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania to siedem minut i trzynaście sekund. To jeden z piosenek nagranych przez Izrael, której tytuł brzmi 20. Utwór mp3, który w tej chwili odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w piatek, 24 listopada 2017 roku. Do tego pliku mp3 nikt nie zamieścił jak na razie żadnego klipu, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty go zaproponował. Jak na razie nikt nie pobrał ani razu pliku mp3 Izrael - 20 - Money. Żadna osoba jeszcze nie raczył dodać komentarza do tego pliku mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy mogą cieszyć się swobodą posiadania muzyki, której słuchali na urządzeniach przenośnych, które mają możliwość wziąć wszędzie, gdzie chcieli iść. Wiesz, ci ludzie już dawno trafili na nasz portal - jeśli zostaniesz tu trochę dłużej, zobaczysz że i Ty będziesz mógł nosić ze sobą swoją muzykę.

Będzie to możliwe dzięki naszemu Wrzuta downloader. Jako przykład niech posłuży popularna piosenka - 20, którą wykonuje Izrael, znany z tworzenia kawałków, które bez problemów szturmem zdobywają parkiety wszystkich klubów w kraju. Ale ad rem. Jeżeli chcesz pobrać darmowe mp3, wrzuć link z piosenką z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a po chwili będziesz mógł ściągnąć pożądany kawałek.

Mało? Dostaniesz więcej! W ogóle nie nie masz potrzeby wchodzenia na inne strony. Widzisz, wszyscy zaangażowani w ten projekt skupiają się nad tym, żebyś miał możliwość omijania innych stron i ściągania mp3 prosto stąd. Bez przerwy poszerzamy zbiór dostępnych piosenek. Dzięki temu zaledwie parę kliknięć wystarczy, żebyś mógł pobrać na komputer utwór, który chcesz mieć, na przykład Izrael - 20 - Money, a następnie skopiować go na empetrójkę.

Za sprawą tej strony przetestujesz kilka bardzo sprytnych do zrobienia rozwiązań, za pomocą których bardzo szybko na Twoim dysku znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych ograniczeń.

Pragniesz przerzucić na odtwarzacz mp3 20? Ściągnij mp3 i nie trać czasu. To absolutnie bezpieczny i darmowy sposób na powiększenie swojej biblioteki utworów i poznanie nowych artystów. A może będzie też tak, iż zanim jakaś piosenka stanie się znana, Ty zdążysz się jej nieźle osłuchać?

Obecnie już każdy może tworzyć piosenki. Za pomocą prawdziwych lub komputerowych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Nie jest powiedziane, że kiedyś słuchacze nie będą ściągać z naszej strony Twoich kawałków. A na razie Ty pobieraj piosenki innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj