Tegan and Sara-Time Running

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:09
Data dodania: 14.09.2010 19:45:17
Rozmiar pliku: 2,94 MB
Tagi: Tegan and Sara, Time Running, running, time, sara, tegan
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Tegan_and_Sara-Time_Running.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar kawałka, który aktualnie odtwarzasz to mniejwięcej dwa i dziewięćdziesiąt cztery setnych megabajta. A jego długość to dwa minuty i dziewięć sekund. Jest to kawałek tytułem "Time Running", którego wykonawcą jest Tegan and Sara. W poniedziałek, 20 listopada 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Nie ma jeszcze dopasowanego teledysku do tej piosenki. Będziemy zatem bardzo uszczęśliwieni, gdybyś go zaproponował. Piosenka Tegan and Sara-Time Running nie została dotychczas nigdy pobrana. Żaden użytkownik dotychczas nie miał ochoty dodać komentarza do tego pliku.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Teraz każdy może odkryć twórczość nowo pojawiających się muzyków, również dzięki serwisom takim jak nasz, gdzie wszyscy mogą ściągnąć darmowe mp3, na przykład Tegan and Sara-Time Running. Z jakiego powodu właśnie ten utwór?

Tegan and Sara jest jednym z grona muzyków, którzy błyskawicznie podbijają serca kolejnych słuchaczy. Tak jak większość mało znanych wykonawców, tak i on od początku swojej przygody z muzyką dawał ludziom mp3 do pobrania. To niezły sposób na zapoznanie się z muzyką, bez konieczności płacenia w ciemno za coś, co może nam nie przypasować. Ale tutaj akurat takie obawy są bezzasadne - przykładem może być Time Running, znakomita piosenka, która jest w stanie zarazić chwytliwą melodią niejednego słuchacza.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci wyszukanie tych kawałków, które chciałbyś mieć na swoim komputerze. Nie musisz obawiać się o jakieś opłaty - wszystkie dostępne u nas piosenki są całkowicie za darmo, bez ukrytych haczyków. Ważne jest również to, że muzyka mp, którą Ci udostępniamy, nie posiada w sobie różnych wirusów i trojanów, jakimi możesz zarazić komputer, odwiedzając inne witryny. Jeżeli chcesz tylko niczym nieskażonej muzyki, korzystaj właśnie z naszej witryny.

Mamy do dyspozycji coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to świetne narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z serwisu Wrzuta. Już nie trzeba czekać wieczność, dopóki nie wypełni się pasek z loadingiem piosenki - na naszej stronie zrobisz mp3 download bez żadnych utrudnień, a co więcej szybko i za darmo.

Time Running, w wykonaniu Tegan and Sara, to świetna melodia na dowolny dzień i dla każdego człowieka, nie patrząc na wiek czy gusta muzyczne. Nie zwlekaj - pobierz mp3 z naszego portalu i przekonaj się, dlaczego Tegan and Sara-Time Running jest teraz tak popularna. Tegan and Sara nie bez przyczyny jest określany maszynką do robienia przebojów, w tym przypadku jest identycznie, o czym możesz łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj