tegan and sara-time running

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:09
Data dodania: 14.09.2010 19:45:17
Rozmiar pliku: 1,96 MB
Tagi: tegan and sara, time running
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

tegan_and_sara-time_running.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą teraz słuchasz posiada rozmiar jeden i dziewięćdziesiąt sześć setnych megabajta. Natomiast jego długość oscyluje na dwa minuty i dziewięć sekund. To utwór w formacie mp3 o tytule "time running", którego autorem jest tegan and sara. Plik mp3, który w tym momencie odtwarzasz został wprowadzony do naszej bazy danych w środę, 18 pazdziernika 2017 roku. Niestety do tej piosenki nie ma jak na razie żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Żaden użytkownik nie pobrał utworu muzycznego tegan and sara-time running do tego momentu. Żaden odwiedzający jak na razie nie miał ochoty skomentować tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Obecnie każdy może poznać twórczość nowo pojawiających się muzyków, także dzięki serwisom takim jak nasz, gdzie każdy może zdobyć darmowe mp3, jak choćby tegan and sara-time running. Czy warto tego posłuchać?

tegan and sara bez kompleksów zdobywa kolejne miejsca w radiowych listach przebojów, dzięki swoim świetnym kawałkom. Jak większość początkujących kompozytorów, tak i on na starcie swojej przygody z muzyką udostępniał mp3 do ściągnięcia. W ten sposób można zyskać sobie rzesze fanów, którzy później mogą zdecydować się na kupno całych albumów, oczywiście jeżeli będzie podobała im się twórczość, co nie zawsze jest oczywiste. Ale w tym przypadku takie obawy są bezpodstawne - za przykład niech posłuży time running, świetna piosenka, która jest w stanie zarazić chwytliwą melodią duże grono słuchaczy.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na odnalezienie tych kawałków, które chcesz mieć na swoim komputerze. Nie natkniesz się tu na żadne haczyki lub ukryte opłaty - wszystko jest jasne i absolutnie darmowe. Co istotniejsze, muzyka mp3 na naszej stronie jest wolna od niebezpiecznych zagrożeń, jakie możesz spotkać na analogicznych portalach. Puść w niepamięć pełne niebezpieczeństw witryny - tutaj jest obecna jedynie czysta muzyka.

Posiadamy coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci ściąganie z Wrzuty. Przeprowadzenie mp3 download aż do tej pory nie było tak łatwe, a na dodatek darmowe i szybkie. Puść w niepamięć ciągłe oczekiwanie na załadowanie piosenek; z naszą pomocą to pieśń przeszłości.

time running, autorstwa tegan and sara, to doskonała melodia na każdy dzień i dla każdego człowieka, nie patrząc na wiek czy preferencje muzyczne. Nie czekaj, aż tegan and sara-time running stanie się niemodna i pobierz darmowe mp3 z naszej witryny. Na pewno nie będziesz tym zawiedziony - ten wykonawca produkuje przebój za przebojem, tak samo jest, jeżeli chodzi o tę empetrójkę.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj