metro station - shake it

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:04
Data dodania: 14.09.2010 19:48:32
Rozmiar pliku: 2,81 MB
Tagi: metro station, shake it, metro, station, shake, it
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

metro_station_-_shake_it.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą teraz słuchasz zajmuje dwa i osiemdziesiąt jeden setnych megabajta. A jego czas trwania oscyluje na trzy minuty i cztery sekundy. Piosenka ta nosi tytuł "shake it", której wykonawcą jest metro station. Kawałek w formacie mp3, który w tej chwili odtwarzasz został wprowadzony do naszej bazy danych w piatek, 24 listopada 2017 roku. Niestety do tego kawałka nie zamieszczono jeszcze żadnego klipu, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, abyś go dodał. Żaden użytkownik nie ściągnął utworu muzycznego metro station - shake it do tego momentu. Żaden odwiedzający dotychczas nie zechciał skomentować tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Tegoroczne premiery w świecie muzyki przyprawiają o zawrót głowy. Praktycznie każdego miesiąca na rynku pojawiają się nowi twórcy, nowe utwory i nowe albumy, które z miejsca zdobywają serca fanów. Jednym z takich wykonawców jest metro station, a najnowszy przebój shake it jest obecnie głośno komentowany na stronach internetowych, a rozgłos zawdzięcza znakomitej jakości utworu i niezwykłemu brzmieniu.

Prawdopodobnie wolałbyś osobiście przekonać się, jak brzmi metro station - shake it? Ściągnij mp3 z naszego portalu, a odkryjesz, przez co ta piosenka zbiera same przychylne opinie pomiędzy krytykami i słuchaczami. Nawet jeśli nie jest to gatunek muzyki, jakiego słuchasz na codzień, i tak możesz ściągnąć darmowe mp3 z naszej strony, żeby nie pozostać zacofanym w dziedzinie muzycznych trendów. W innym przypadku pewnie będziesz trochę wyalienowany, gdy znajomi będą rozmawiać o shake it, a Ty nie będziesz się orientował o czym mówią, bo nie słyszałeś tego utworu.

Szukasz na różnych portalach kawałka metro station? Poważną przeszkodą jest ściąganie z Wrzuty. Ale znaleźliśmy na to sposób. Posiadany przez nas Wrzuta downloader umożliwi Ci w mgnieniu oka na pobranie każdej piosenki z Wrzuty. Już nie musisz poszukiwać darmowych hitów na różnych, podejrzanych stronach - odnajdziesz je u nas, na niezawodnej stronie.

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która jest połączona z naszym niezwykle pojemnym zbiorem empetrójek. Poprzez takie rozwiązanie, w kilka sekund po wstukaniu tekstu, jak choćby metro station - shake it, dostaniesz wyniki z możliwością pobrania darmowego mp3 bezpośrednio na swój komputer.

Mp3 do pobrania czekają właśnie na Twój ruch. Jesteśmy świadomi, że mogłeś znudzić się słuchaną ciągle muzyką i całością tego, co grane jest w radiach. Dlatego najlepszym wyjściem będzie pobranie sporej porcji muzyki mp3 za free z naszego portalu. Nie ma w tym nic trudnego, kilka kliknięć i gotowe - w zamian otrzymasz możliwość cieszenia się przez wiele dni nowymi, cudownymi kawałkami.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj