funky polak - pamietaj

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:24
Data dodania: 14.09.2010 19:50:06
Rozmiar pliku: 4,03 MB
Tagi: funky polak, pamietaj, funky, polak, adamek
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

funky_polak_-_pamietaj.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą teraz słuchasz zajmuje cztery i trzy setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na cztery minuty i dwadzieścia cztery sekundy. To jeden z dzieł wykonawcy funky polak, którego tytuł brzmi pamietaj. W środę, 22 listopada 2017 roku plik został dodany do naszej bazy danych. Niestety do tego pliku nie dopasowano jeszcze żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byś go dodał. Piosenka funky polak - pamietaj nie została do dziś ani razu pobrana. Nie znalazła się do dziś żadna osoba, która miałby kaprys skomentować tę piosenkę w formacie mp3, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy cieszyli się swobodą posiadania muzyki, słuchając jej na telefonach lub empetrójkach, które mają możliwość zabrać wszędzie, gdzie chcieli iść. No cóż, ci ludzie już jakiś czas temu odkryli nasz portal - gwarantujemy, że będziesz w stanie radować się wolnością słuchania, jeżeli spędzisz tutaj więcej czasu.

Stanie się to możliwe dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład pamietaj. Znasz tę piosenkę, czyż nie? Stworzył ją funky polak, który jest prawdziwą maszynką do tworzenia coraz to nowych hitów, a mnóstwo utworów jego autorstwa gości na najlepszych imprezach. Jednak ad rem. Wszystko co musisz zrobić, to wyszukać w serwisie Wrzuta piosenkę, po czym wkleić ją w naszą najlepszą wyszukiwarkę.

Mało? Dostaniesz więcej! W ogóle nie nie masz potrzeby wchodzenia na inne witryny. Widzisz, wszyscy w zespole skupiamy się nad tym, żebyś mógł pomijać inne portale i pobierać mp3 bezpośrednio od nas. Każdego dnia poszerzamy zbiór dostępnych empetrójek. Dzięki temu musisz wykonać tylko parę kliknięć, żebyś mógł ściągnąć na komputer przebój, który chcesz mieć, na przykład funky polak - pamietaj, a później bez przeszkód mógł się nim cieszyć.

Poprzez tę stronę poznasz kilka niezwykle prostych do zrobienia chwytów, za pomocą których już w kilka sekund na Twoim sprzęcie zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych ograniczeń.

Pragniesz ściągnąć na odtwarzacz mp3 pamietaj? Ściągnij mp3 już teraz. To bezpłatnie bezpieczny i bezpłatny sposób na powiększenie swojej biblioteki piosenek oraz odkrycie nowych muzyków. Całkiem możliwe, że odkryjesz czyjąś muzykę, zanim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są osiągalne dla każdego, dlatego pojawił się ogromny przypływ osób, które z amatorów zmieniają się w profesjonalnych muzyków. Nikt nie powiedział, że pewnego dnia fani muzyki nie będą pobierać z naszej strony Twoich kawałków. Do tej pory Ty ściągaj utwory innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj