09-cira-slowotok-bfpmp3

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:16
Data dodania: 14.09.2010 19:55:00
Rozmiar pliku: 3,12 MB
Tagi: cira, slowotok, bfpmp3, ciara
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

09-cira-slowotok-bfpmp3.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą właśnie masz otworzoną to około trzy i dwanaście setnych megabajta. Zaś jego czas trwania to dwa minuty i szesnaście sekund. Jest to piosenka tytułem "slowotok", której autorem jest cira. We wtorek, 21 listopada 2017 roku utwór został wprowadzony do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dopasowanego teledysku do tego utworu muzycznego. Zachęcamy więc, abyś go zaproponował. Jak na razie żaden użytkownik nie zapisał ani razu pliku audio 09-cira-slowotok-bfpmp3. Nie znalazł się jak na razie ani jeden użytkownik, który zechciałaby dodać komentarz do tego pliku mp3, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W obecnych czasach, gdy każdy może zapoznać się z twórczością nawet najbardziej alternatywnego artysty, pojęcie undergroundowej muzyki nieco blaknie - również przy pomocy serwisów podobnych do naszego. Tutaj wszyscy mają możliwość pobrać darmowe mp3, do których zalicza się 09-cira-slowotok-bfpmp3. Dlaczego właśnie ten kawałek?

cira bez zahamowań zdobywa kolejne miejsca na listach przebojów, a to przez swoje świetne utwory. Na starcie swojej przygody z komponowaniem, robił podobnie jak inni artyści - wrzucał do sieci bezpłatne mp3 do pobrania. To świetny sposób na zapoznanie się z twórczością, bez potrzeby płacenia w ciemno za muzykę, która może nam nie przypasować. Jednakże w tym przypadku takie obawy są bezpodstawne - przykładem może być slowotok, genialna empetrójka, która potrafi zarazić chwytliwą melodią niejednego słuchacza.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na ściągnięcie tych utworów, które chciałbyś mieć na swoim odtwarzaczu. Nie natrafisz tutaj na żadne pułapki lub ukryte opłaty - wszystko jest przejrzyste i całkowicie darmowe. Ważne jest również to, iż muzyka mp, jaką Ci udostępniamy, nie posiada w sobie niebezpiecznych wirusów i trojanów, którymi możesz zarazić komputer, odwiedzając inne strony. Pożegnaj się z pełnymi zagrożeń portalami - tu znajduje się wyłącznie bezpieczna muzyka.

Dysponujemy czymś znacznie potężniejszym, niż tylko wyszukiwarką. Nasze znakomite narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z serwisu Wrzuta. Wykonanie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak dziecinnie proste, a na dodatek darmowe i szybkie. Koniec z ciągłym czekaniem, aż załaduje się piosenka; dzięki nam to już przeszłość.

slowotok, której autorem jest cira, to świetna melodia na każdy dzień i dla każdego człowieka, bez względu na wiek czy gusta muzyczne. Nie czekaj, aż 09-cira-slowotok-bfpmp3 stanie się passe i pobierz darmowe mp3 z naszej strony. cira nie bez przyczyny jest nazywany maszynką do komponowania przebojów, w tym przypadku jest dokładnie to samo, o czym jesteś w stanie szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj