Akcent - Wspomnienie

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:47
Data dodania: 14.09.2010 19:55:15
Rozmiar pliku: 6,57 MB
Tagi: Akcent, Wspomnienie, disco, polo
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Akcent_-_Wspomnienie.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą aktualnie słuchasz zajmuje sześć i pięćdziesiąt siedem setnych megabajta. Zaś jego czas trwania to cztery minuty i czterdzieści siedem sekund. Jest to jeden z dzieł stworzonych przez Akcent, którego tytuł brzmi Wspomnienie. We wtorek, 24 pazdziernika 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Nie ma jeszcze dopasowanego klipu do tej piosenki. Zachęcamy zatem, abyś takowy zaproponował. Żaden użytkownik nie ściągnął pliku mp3 Akcent - Wspomnienie do dziś. Nie znalazła się do dziś ani jedna osoba, która miałby kaprys dodać komentarz do tego pliku mp3, jednak Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czemu boisz się zanurzenia w świat muzyki? Bezlik empetrójek jest na wyciągnięcie ręki, wystarczy że skorzystasz z naszej niesamowitej wyszukiwarki mp3. Chcesz Wspomnienie? Pobierz mp3 błyskawicznie, to prostsze niż myślisz.

Akcent to poważany oraz sławny wykonawca sceny muzycznej. Tworzone przez niego kawałki w mgnieniu oka docierają na szczyty list przebojów. Podobnie dzieje się z Wspomnienie. Download tego pliku najłatwiej przeprowadzić na naszym portalu. To jedynie kilka ruchów myszką, dzielących Cię od słuchania tego utworu, bez potrzeby wchodzenia na Wrzutę albo inne serwisy.

Poprzez nasze bezpłatne mp3 możesz słuchać muzyki dokładnie tam, gdzie pragniesz. Lubisz włączyć kawałki na wieży lub w telefonie? Więc nie zwlekaj - ściągnij Akcent - Wspomnienie i włączaj ją gdziekolwiek zapragniesz, bez ograniczeń.

Co ważne, nie chcemy żadnych pieniędzy za to, że dajemy Ci mp3 do ściągnięcia. Całość jest zupełnie za free, nie zapłacisz za dostęp do plików, nie musisz robić nic poza wybraniem piosenki i ściągnięciem jej. Ściąganie piosenek z serwisu Wrzuta jest świetnym wyjściem dla tych, którzy chcą najpierw zaznajomić się z konkretnym albumem lub piosenką, i w następstwie tego to zakupić.

Nie ściągaj piosenek po omacku i nie rób bałaganu na komputerze - odsłuchaj darmowe mp3 przed jego pobraniem. Gdy dany kawałek nie wpasuje się w Twój gust, zawsze jesteś w stanie przejść do innego. Ale Wspomnienie, który stworzył Akcent, jest ostatnimi czasy na topie - nie zostań w tyle i skorzystaj z naszego niesamowitego narzędzia, jakim jest niezawodne Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj