Krystian Pikul - The Dream

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:09
Data dodania: 14.09.2010 19:56:35
Rozmiar pliku: 3,79 MB
Tagi: Krystian Pikul, The Dream, krystian, pikul, dream, kompozycja, pianino
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Krystian_Pikul_-_The_Dream.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą teraz słuchasz to około trzy i siedemdziesiąt dziewięć setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na cztery minuty i dziewięć sekund. Jest to jeden z wielu piosenek wykonawcy Krystian Pikul, której tytuł to The Dream. W piatek, 20 pazdziernika 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Do tego pliku mp3 nie dodano jak na razie żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Piosenka Krystian Pikul - The Dream nie została dotychczas ani razu pobrana. Nie znalazł się dotychczas ani jeden użytkownik, który zechciałaby dodać komentarz do tego utworu.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne dość często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy cieszyli się wolnością posiadania muzyki, słuchając jej na urządzeniach przenośnych, które mogli wziąć wszędzie, gdzie chcieli iść. Wiesz, oni już dawno trafili na nasz portal - jeżeli pozostaniesz tutaj nieco dłużej, przekonasz się że Ty też będziesz w stanie nosić ze sobą własną muzykę.

W jaki sposób? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Jako przykład weźmiemy popularną piosenkę - The Dream, której autorem jest Krystian Pikul, ceniony za tworzenie piosenek, które bez problemów podbijają parkiety większości klubów w kraju. Jednak do rzeczy. Jeżeli zechcesz mieć darmowe mp3, wklej link z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a po chwili będziesz w stanie ściągnąć pożądany utwór.

Mało? Otrzymasz więcej! Wcale nie musisz wchodzić na inne portale. Bo widzisz, wszyscy zaangażowani w ten projekt skupiają się nad tym, abyś mógł omijania innych stron i ściągania mp3 bezpośrednio stąd. Codziennie rozszerzamy bazę dostępnych kawałków. Dzięki temu musisz wykonać jedynie parę kliknięć, żebyś mógł pobrać na komputer pożądany utwór, jak choćby Krystian Pikul - The Dream, a później bez przeszkód mógł się nim cieszyć.

Za pośrednictwem tej strony poznasz kilka bardzo sprytnych do realizacji tricków, dzięki którym już w kilka sekund na Twoim sprzęcie zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych ograniczeń.

Chciałbyś ściągnąć na odtwarzacz mp3 The Dream? Pobierz mp3 właśnie teraz. To całkowicie bezpieczny i bezpłatny sposób na powiększenie własnego zbioru utworów oraz odkrycie nowych wykonawców. Całkiem prawdopodobne, że odkryjesz czyjąś twórczość, nim trafi ona do szerokiego grona odbiorców.

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są dostępne dla wszystkich, dlatego pojawił się ogromny przypływ ludzi, którzy z amatorów przeistaczają się w profesjonalistów. Pewnie marzysz o tym, by słuchacze kiedyś pobierali Twoje piosenki - na razie jednak pobieraj darmowe mp3 reszty muzyków i nagrywaj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj