Neil Sedaka - Oh! Carol

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:18
Data dodania: 14.09.2010 19:57:46
Rozmiar pliku: 3,16 MB
Tagi: Neil Sedaka, Oh! Carol, neil, sedaka, oh, carol
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Neil_Sedaka_-_Oh!_Carol.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą aktualnie słuchasz to około trzy i szesnaście setnych megabajta. A jego długość to dwa minuty i osiemnaście sekund. Jest to jeden z wielu dzieł autorstwa Neil Sedaka, którego nazwa brzmi Oh! Carol. Utwór mp3, który w tej chwili odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w czwartek, 23 listopada 2017 roku. Niestety do tego pliku nie ma dotychczas żadnego klipu, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Do tego momentu nikt nie pobrał nigdy pliku audio Neil Sedaka - Oh! Carol. Nie znalazła się jeszcze ani jedna osoba, która zechciałaby dodać komentarz do tej piosenki, jednak Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy cieszyli się swobodą posiadania muzyki, której słuchali na telefonach lub empetrójkach, które mogli wziąć wszędzie, gdzie chcieli iść. No cóż, ci ludzie już jakiś czas temu trafili na nasz portal - zapewniamy, że będziesz mógł radować się wolnością słuchania, jeżeli zabawisz tu nieco dłużej.

Jak to możliwe? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Za przykład niech posłuży popularna piosenka - Oh! Carol, której autorem jest Neil Sedaka, ceniony za tworzenie piosenek, które błyskawicznie docierają na szczyty list przebojów w radiach. Ale do rzeczy. Jeśli pragniesz mieć darmowe mp3, wklej link z piosenką z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a zaraz po tym będziesz miał możliwość ściągnąć pożądany kawałek.

Mało? Dostaniesz więcej! W ogóle nie nie masz potrzeby zaglądania na inne strony. Widzisz, wszyscy zaangażowani w ten projekt pracują nad tym, abyś miał możliwość omijać inne portale i ściągać mp3 bezpośrednio stąd. Każdego dnia poszerzamy zbiór dostępnych empetrójek. Dzięki temu musisz wykonać tylko parę kliknięć, żebyś pobrał na dysk pożądany kawałek, dla przykładu Neil Sedaka - Oh! Carol, a później bez przeszkód miał możliwość się nim cieszyć.

Za pośrednictwem tej strony przyswoisz sobie kilka niezwykle nieskomplikowanych do realizacji sztuczek, dzięki którym szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim sprzęcie zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych komplikacji.

Wolisz przerzucić na telefon Oh! Carol? Pobierz mp3 właśnie teraz. To bezpłatnie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na rozszerzenie swojej bazy utworów i odkrycie nowych wykonawców. Kto wie - może zanim jakaś piosenka stanie się znana, Ty od długiego czasu będziesz jej słuchał?

Dziś dosłownie wszyscy mogą tworzyć muzykę. Za pomocą komputera lub prawdziwych instrumentów, ludzie potrafią się przebić na listy przebojów. Pewnie myślisz o tym, by słuchacze w przyszłości pobierali Twoje hity - a na razie ściągaj darmowe mp3 reszty wykonawców i nagrywaj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj