Fellogen - Cywilizacja

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:35
Data dodania: 14.09.2010 19:59:13
Rozmiar pliku: 3,28 MB
Tagi: Fellogen, Cywilizacja, punk, rock, 1985
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Fellogen_-_Cywilizacja.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą aktualnie słuchasz to około trzy i dwadzieścia osiem setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na trzy minuty i trzydzieści pięć sekund. To jeden z wielu piosenek autorstwa Fellogen, której tytuł to Cywilizacja. Plik audio w formacie mp3, który obecnie odtwarzasz został wprowadzony do naszej bazy danych w środę, 22 listopada 2017 roku. Nie ma jak na razie dopasowanego teledysku do tej piosenki. Zalecamy więc, byś takowy dodał. Do dzisiaj żadna osoba nie pobrała nigdy pliku Fellogen - Cywilizacja. Nie ma do dziś żadnego komentarza dodanego do tej piosenki, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Fellogen - Cywilizacja to piosenka, która staje się coraz bardziej popularna, nie zawsze wśród miłośników tego rodzaju muzyki. Jest to dowodem tego, że Fellogen jest w stanie wymyślić wyraziste, szybko wpadające w ucho piosenki, które nucimy, nawet nie zdając sobie z tego sprawy, ponieważ tak mocno zostają nam w pamięci.

Odszukasz u nas muzykę, podzieloną na gatunki. To nie jedynie ten rodzaj muzyki, do którego należy Fellogen - Cywilizacja, ale także wiele odmiennych gatunków. I wszystkie te mp3 są zupełnie bezpłatne! Każdego dnia wchodź na nasz portal, bo regularnie prezentujemy informacje ze świata muzyki - przez to będziesz ciągle na bieżąco ze wszystkim, co się dzieje.

Bez względu na okazję, dostępna muzyka będzie Ci odpowiadać. Niekoniecznie będą to być głośne imprezy. Wiele z tych utworów bardzo chętnie włączysz w chwilach odpoczynku, ciesząc się najcichszym brzmieniem I będziesz miał do tego świetną okazję, bo darmowe mp3, które tu udostępniamy, mają bardzo dobrą jakość - przez to powinni być uszczęśliwieni szczególnie Ci, którzy bardzo lubią najlepszą jakość i znakomite brzmienie muzyki.

Chcesz pobrać Cywilizacja? Download tego pliku to jedynie kilka kroków. Bardzo podobnie jest na analogicznych portalach, więc na pewno dasz sobie z tym radę. Ale jednak mamy tu coś odmiennego - jest to Wrzuta downloader. Właśnie dzięki temu będziesz w stanie przeprowadzić pobieranie z Wrzuty, całkiem bezproblemowo.

Każdego dnia do naszej bazy utworów dorzucamy nowe piosenki, systematycznie zwiększając zbiór darmowych mp3. Pobierz mp3, na które masz ochotę - jeżeli będzie tak, że go u nas brakuje, z całą pewnością jak najszybciej pojawi się na naszym portalu.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj