Fading Colours - Lorelei

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 06:07
Data dodania: 14.09.2010 19:59:47
Rozmiar pliku: 5,61 MB
Tagi: Fading Colours, Lorelei, fading, colours, colors, gothic, electro, trance, darkwave
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Fading_Colours_-_Lorelei.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga utworu, który aktualnie odtwarzasz to około pięć i sześćdziesiąt jeden setnych megabajta. Natomiast jego długość oscyluje na sześć minut i siedem sekund. Jest to kawałek o tytule "Lorelei", którego wykonawcą jest Fading Colours. Kawałek w formacie mp3, który w tym momencie odtwarzasz został wprowadzony do naszej bazy danych w piatek, 24 listopada 2017 roku. Nie ma jak na razie dodanego teledysku do tego utworu. Będziemy więc bardzo wdzięczni, gdybyś takowy dodał. Do dziś nikt nie ściągnął nigdy pliku mp3 Fading Colours - Lorelei. Żaden użytkownik do tej pory nie zechciał skomentować tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Tegoroczne kolejne wydawnictwa muzyczne przyprawiają o miły ból głowy. Bez przesady, co kilka tygodni na rynku pojawiają się nowi wykonawcy, nowe piosenki i nowe albumy, które z miejsca podbijają serca ludzi. Nie inaczej jest z przebojem Lorelei, stworzonym od podstaw przez Fading Colours. Piosenka ta szturmem zdobywa miejsca w stacjach radiowych, a zawdzięcza to głownie znakomitej kompozycji i łatwości, z jaką wpada w ucho.

Pozostawmy opinie ludzi za sobą, gdyż zapewne chcesz poznać Fading Colours - Lorelei? Ściągnij mp3 z naszej strony, a odkryjesz, dlaczego ta piosenka zyskuje same dobre recenzje między krytykami i słuchaczami. Nawet jeżeli to nie jest muzyka, jakiej słuchasz każdego dnia, powinieneś pobrać darmowe mp3 z naszej strony, żeby nie pozostać zacofanym w dziedzinie trendów w muzyce. Inaczej pewnie będziesz trochę wyalienowany, gdy będziesz świadkiem rozmów znajomych o Lorelei, a Ty nie będziesz miał pojęcie o co chodzi, bo nie słyszałeś tego przeboju.

Nie masz pojęcia, gdzie odnaleźć tę piosenkę Fading Colours? Na drodze stoi ściąganie z Wrzuty. Ale i na to mamy dobre rozwiązanie. Posiadany przez nas Wrzuta downloader umożliwi Ci szybciej niż myślisz na pobranie dowolnego kawałka z tego serwisu. Właśnie dziś skończyły się Twoje problemy z wchodzeniem na niebezpieczne witryny, gdzie poszukiwałeś bezpłatnych utworów - odnajdziesz je tutaj, na bezpiecznej stronie.

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która jest podpięta do naszego ogromnie pojemnego zbioru empetrójek. Poprzez takie rozwiązanie, w kilka sekund po wstukaniu hasła, np. Fading Colours - Lorelei, wyświetlą Ci się wyniki, z których przejdziesz od razu do strony z możliwością pobrania na osobisty komputer darmowego mp3.

Tylko u nas pobierzesz bezpłatne piosenki. Zdajemy sobie sprawę, że mogłeś znudzić się słuchaną bez przerwy muzyką i całością tego, co grane jest w radiach. Dlatego niezłym wyjściem będzie pobranie niezłej porcji muzyki mp3 za free z naszego portalu. To naprawdę łatwe, parę kliknięć i voila! - w zamian dostaniesz możliwość słuchania przez wiele dni nowych, niezwykłych hitów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj