Markus Schulz - Alpha State

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:12
Data dodania: 14.09.2010 20:02:53
Rozmiar pliku: 5,03 MB
Tagi: Markus Schulz, Alpha State, markus, schulz, alpha, state, trance, 2010
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Markus_Schulz_-_Alpha_State.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą właśnie masz uruchomioną to pięć i trzy setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na dwa minuty i dwanaście sekund. Jest to kawałek tytułem "Alpha State", którego wykonawcą jest Markus Schulz. Plik audio w formacie mp3, który w tej chwili słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w niedzielę, 19 listopada 2017 roku. Niestety do tej piosenki nikt nie zaproponował jak na razie żadnego klipu, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ty to zrobił. Do dzisiaj nikt nie ściągnął nigdy pliku audio Markus Schulz - Alpha State. Nie znalazła się do tej pory ani jedna osoba, która zechciałaby dodać komentarz do tego utworu.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często zazdrościłeś ludziom, którzy cieszyli się swobodą posiadania muzyki, słuchając jej na telefonach lub empetrójkach, które mogli zabrać wszędzie tam, gdzie chcieli. No cóż, oni już dawno trafili na naszą stronę - zapewniamy, że będziesz w stanie radować się wolnością słuchania, jeśli tylko zabawisz tu na dłużej.

W jaki sposób? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Alpha State. Znasz tę piosenkę, czyż nie? Jej autorem jest Markus Schulz - to prawdziwa maszynka do nagrywania coraz to nowych przebojów, a mnóstwo piosenek jego autorstwa gości na najlepszych eventach. Ale ad rem. Wystarczy, że w serwisie Wrzuta odnajdziesz tę piosenkę, po czym wkleisz ją w wyszukiwarkę na naszej stronie - po chwili będziesz miał darmowe mp3.

Mało? Będziesz miał więcej! Cała nasza ekipa stara się o to, żebyś wcale nie musiał zaglądać na inne witryny i ściągał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Codziennie rozszerzamy bazę dostępnych empetrójek. Dzięki temu wystarczy tylko parę kliknięć, żebyś pobrał na komputer przebój, który chcesz mieć, dla przykładu Markus Schulz - Alpha State, a następnie skopiować go na przenośny odtwarzać.

Poprzez tę stronę przyswoisz sobie kilka niezwykle łatwych do zrealizowania tricków, poprzez które już w kilka sekund na Twoim sprzęcie zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych komplikacji.

Chcesz skopiować na telefon Alpha State? Ściągnij mp3 już teraz. Dzięki nam odkryjesz zupełnie nowych artystów, tym samym poszerzając swoje horyzonty muzyczne. Co ważniejsze - to całkowicie bezpieczne i darmowe. Bardzo prawdopodobne, że odkryjesz czyjąś muzykę, nim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są osiągalne dla wszystkich, dlatego pojawił się niezwykły przypływ osób, które z amatorów przemieniają się w profesjonalnych muzyków. Być może myślisz o tym, by słuchacze kiedyś ściągali Twoje przeboje - a na razie pobieraj darmowe mp3 reszty muzyków i nagrywaj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj