Ela Rose feat. David DeeJay - I Can Feel (Radio...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:48
Data dodania: 14.09.2010 20:03:11
Rozmiar pliku: 2,56 MB
Tagi: Ela Rose feat. David DeeJay, I Can Feel (Radio...
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Ela_Rose_feat._David_DeeJay_-_I_Can_Feel_(Radio....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą właśnie odtwarzasz posiada rozmiar dwa i pięćdziesiąt sześć setnych megabajta. Długość oscyluje na dwa minuty i czterdzieści osiem sekund. To utwór tytułem "I Can Feel (Radio...", którego autorem jest Ela Rose feat. David DeeJay. Utwór mp3, który w tej chwili słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w piatek, 20 pazdziernika 2017 roku. Niestety do tej piosenki żaden użytkownik nie zamieścił jak na razie żadnego klipu, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, abyś ty go dodał. Żadna osoba nie pobrała pliku mp3 Ela Rose feat. David DeeJay - I Can Feel (Radio... do dziś. Żadna osoba dotychczas nie miał ochoty dodać komentarza do tego pliku.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często zazdrościłeś ludziom, którzy cieszyli się wolnością posiadania muzyki, której słuchali na urządzeniach przenośnych, które mogli zabrać wszędzie tam, gdzie chcieli. No cóż, ci ludzie już dawno znaleźli naszą stronę - gwarantujemy, że będziesz mógł cieszyć się wolnością słuchania, jeżeli zostaniesz tu nieco dłużej.

Będzie to możliwe dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Za przykład weźmiemy znaną piosenkę - I Can Feel (Radio..., którą wykonuje Ela Rose feat. David DeeJay, znany z tworzenia utworów, które bez problemów docierają na szczyty list przebojów w radiach. Jednak ad rem. Wystarczy, że w serwisie Wrzuta znajdziesz tę piosenkę, po czym wkleisz ją w wyszukiwarkę na naszej witrynie - po chwili będziesz miał darmowe mp3.

Mało? Będziesz miał więcej! Wcale nie musisz zaglądać na inne portale. Widzisz, wszyscy powiązani z tym projektem pracują nad tym, żebyś mógł pomijać inne portale i ściągać mp3 prosto od nas. Posiadany przez nas zbiór dostępnych piosenek rozbudowuje się każdego dnia. Poprzez to zaledwie parę kliknięć wystarczy, żebyś mógł ściągnąć na dysk przebój, który chcesz mieć, jak choćby Ela Rose feat. David DeeJay - I Can Feel (Radio..., a później swobodnie mógł się nim cieszyć.

Przy użyciu tej strony poznasz kilka niezwykle nieskomplikowanych do realizacji sztuczek, przez które już w kilka sekund na Twoim sprzęcie zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeciwności.

Chciałbyś ściągnąć na odtwarzacz mp3 I Can Feel (Radio...? Pobierz mp3 i nie zwlekaj ani chwili. Dzięki naszej pomocy poznasz zupełnie nowych wykonawców, a przez to poszerzysz swoje horyzonty muzyczne. Co ważniejsze - to całkowicie bezpieczne i bezpłatne. A może będzie też tak, iż zanim jakiś utwór wpadnie w szpony komercji, Ty już długo będziesz go znał?

Obecnie dosłownie wszyscy mogą tworzyć piosenki. Przy pomocy prawdziwych albo komputerowych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Być może marzysz o tym, aby ludzie pewnego dnia pobierali Twoje przeboje - do tego czasu pobieraj darmowe mp3 innych muzyków i nagrywaj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj