Wandea, heroizm w cieniu gilotyny - dr Krzyszto...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 37:11
Data dodania: 14.09.2010 20:03:28
Rozmiar pliku: 11,8 MB
Tagi: Wandea heroizm w cieniu gilotyny, dr Krzyszto..., kawęcki, wandea, rewolucja, francuska
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Wandea,_heroizm_w_cieniu_gilotyny_-_dr_Krzyszto....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą właśnie masz otworzoną to około jedenaście i osiem setnych megabajta. Natomiast jego długość to trzydzieści siedem minut i jedenaście sekund. Jest to piosenka o tytule "dr Krzyszto...", której wykonawcą jest Wandea, heroizm w cieniu gilotyny. Plik audio w formacie mp3, który obecnie słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w poniedziałek, 20 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dodanego klipu do tego pliku. Zachęcamy zatem, byś go zaproponował. Do dziś żaden użytkownik nie pobrał nigdy pliku audio Wandea, heroizm w cieniu gilotyny - dr Krzyszto.... Nie znalazł się do dziś żaden użytkownik, który miałby ochotę skomentować tę piosenkę w formacie mp3, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jak często patrzyłeś z zazdrością na tych ludzi, którzy podpinali słuchawki do empetrójek, zakładali je na uszy i przemierzali ulice, słuchając ulubionych piosenek? Wiesz, ci ludzie już jakiś czas temu odkryli naszą stronę - jeśli pozostaniesz u nas trochę dłużej, zobaczysz że Ty też będziesz miał możliwość mieć ze sobą swoją muzykę.

W jaki sposób? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład dr Krzyszto.... Słyszałeś tę piosenkę, czyż nie? Jej autorem jest Wandea, heroizm w cieniu gilotyny - to prawdziwa maszynka do tworzenia coraz to nowych przebojów, a wiele piosenek jego autorstwa gości na licznych zabawach. Jednak ad rem. Wszystko co powinieneś zrobić, to wyszukać w serwisie Wrzuta piosenkę, a następnie wkleić ją w naszą najlepszą wyszukiwarkę.

Mało? Otrzymasz więcej! Cały nasz zespół stara się o to, żebyś wcale nie musiał zaglądać na inne portale i ściągał mp3 prosto z naszej strony. Nasz zbiór dostępnych piosenek poszerza się bez przerwy. Poprzez to wystarczy tylko parę kliknięć, żebyś mógł pobrać na komputer przebój, który chcesz mieć, na przykład Wandea, heroizm w cieniu gilotyny - dr Krzyszto..., a później bez przeszkód miał możliwość się nim cieszyć.

Dzięki tej stronie zgłebisz kilka bardzo sprytnych do wykonania rozwiązań, za pomocą których już w kilka sekund na Twoim komputerze znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych ograniczeń.

Chciałbyś wrzucić na odtwarzacz mp3 dr Krzyszto...? Ściągnij mp3 właśnie teraz. To bezpłatnie bezpieczny i bezpłatny sposób na poszerzenie własnej bazy piosenek i poznanie nowych artystów. Kto wie - może zanim jakaś piosenka stanie się rozpoznawalna, Ty już dawno będziesz ją znał?

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są dostępne dla każdego, stąd ogromny przypływ osób, które wolą profesjonalnie iść w tym kierunku. Nikt nie powiedział, że pewnego dnia fani muzyki nie będą ściągać z naszego portalu Twoich kawałków. Do tej pory Ty ściągaj utwory innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj