Metallica - Blackened

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 06:01
Data dodania: 14.09.2010 20:04:24
Rozmiar pliku: 8,27 MB
Tagi: Metallica, Blackened, metal, 2010
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Metallica_-_Blackened.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą właśnie masz uruchomioną to osiem i dwadzieścia siedem setnych megabajta. Długość oscyluje na sześć minut i jeden sekunde. Piosenka ta nosi tytuł "Blackened", której wykonawcą jest Metallica. W piatek, 24 listopada 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki nie ma jeszcze żadnego klipu, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Utwór Metallica - Blackened nie został jak na razie nigdy pobrany. Żadna osoba jak na razie nie zechciał dodać komentarza do tego utworu.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z cienia. Teraz każdy może poznać twórczość nowo pojawiających się muzyków, także za sprawą portali takich jak nasz, gdzie każdy może zdobyć darmowe mp3, jak choćby Metallica - Blackened. Z jakiego powodu właśnie ta piosenka?

Metallica bez zahamowań zdobywa kolejne przyczółki na listach przebojów, dzięki swoim łatwo wpadającym w ucho piosenkom. Na starcie swojej podróży z muzyką, robił podobnie jak reszta wykonawców - wrzucał do Internetu bezpłatne mp3 do pobrania. To niezły sposób na zapoznanie się z muzyką, bez potrzeby płacenia na ślepo za coś, co może nie będzie się nam podobać. Jednakże w tym przypadku nie ma takich obaw - przykładem niech będzie Blackened, świetna empetrójka, która potrafi zarazić swoją melodią niejednego słuchacza.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci pobranie tych kawałków, które chcesz mieć na swoim telefonie. Nie natrafisz tu na żadne haczyki i ukryte opłaty - wszystko jest jasne i całkowicie bezpłatne. Co ważniejsze, muzyka mp3 na naszym portalu jest wolna od jakichkolwiek zagrożeń, jakie możesz napotkać na podobnych witrynach. Jeżeli chcesz jedynie czystej muzyki, korzystaj jedynie z naszej strony.

Posiadamy coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z serwisu Wrzuta. Przeprowadzenie mp3 download aż do tej pory nie było tak łatwe, a na dodatek darmowe i błyskawiczne. Puść w niepamięć wieczne czekanie na załadowanie piosenek; z naszą pomocą to pieśń przeszłości.

Jeżeli szukasz piosenki, która przypadnie do gustu każdemu, bez względu na upodobania lub wiek, dobrym wyborem jest Blackened, autorstwa Metallica. Już teraz ściągnij mp3 z naszej strony i przekonaj się, czemu Metallica - Blackened jest teraz trendy. Na pewno nie będziesz tym zawiedziony - ten artysta produkuje hit za hitem, tak samo jest w przypadku tego kawałka.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj