Metallica - Blackened

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 06:01
Data dodania: 14.09.2010 20:04:24
Rozmiar pliku: 8,27 MB
Tagi: Metallica, Blackened, metal, 2010
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Metallica_-_Blackened.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą aktualnie słuchasz to mniejwięcej osiem i dwadzieścia siedem setnych megabajta. Czas trwania to sześć minut i jeden sekunde. Jest to jeden z utworów stworzonych przez Metallica, którego nazwa to Blackened. We wtorek, 24 pazdziernika 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Niestety do tego kawałka żaden użytkownik nie zamieścił jeszcze żadnego klipu, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, abyś ty to zrobił. Do tej pory żaden użytkownik nie pobrał ani razu pliku mp3 Metallica - Blackened. Żaden użytkownik dotychczas nie miał ochoty dodać komentarza do tej piosenki, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Co roku, na scenie muzycznej pojawiają się nowi twórcy, którzy z łatwością zyskują tłumy nowych słuchaczy, gotowych wydać mnóstwo kasy na koncerty i płyty, aby tylko wesprzeć ukochanego twórcę. Takim wykonawcą jest właśnie Metallica, a najnowszy przebój Blackened jest obecnie szeroko komentowany na stronach internetowych, przede wszystkim za niezwykłe brzmienie i dobrą jakość utworu.

Pozostawmy opinie ludzi za sobą, gdyż zapewne pragniesz poznać Metallica - Blackened? Pobierz mp3 z naszej strony, a odkryjesz, przez co ta piosenka zyskuje same przychylne recenzje wśród słuchaczy i krytyków. Bardzo prawdopodobne, że normalnie słuchasz zupełnie innych piosenek - ale to nie jest żadne usprawiedliwienie, aby przeoczyć taki smakowity kąsek. Pobierz to mp3 za darmo z naszej strony. Inaczej pewnie będziesz trochę wyalienowany, gdy znajomi będą rozmawiać o Blackened, a Ty nie będziesz się orientował o co chodzi, bo nie słyszałeś tej piosenki.

Nie wiesz, gdzie odnaleźć tę piosenkę Metallica? Największą przeszkodą jest ściąganie z Wrzuty. Ale znaleźliśmy na to sposób. Dysponujemy Wrzuta downloader, który umożliwi Ci błyskawicznie na ściągnięcie dowolnej piosenki z tego serwisu. Właśnie teraz na zawsze minęły Twoje kłopoty z wchodzeniem na niebezpieczne witryny, gdzie poszukiwałeś bezpłatnych utworów - znajdziesz je u nas, na bezpiecznej stronie.

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która jest podpięta do naszego bardzo mocno pojemnego zbioru utworów. Poprzez takie rozwiązanie, w kilka sekund po wpisaniu do wyszukiwarki Metallica - Blackened, pojawią się wyniki, z których zostaniesz przeniesiony wprost do podstrony z możliwością pobrania na swój komputer bezpłatnego mp3.

Tylko u nas pobierzesz bezpłatne piosenki. Jesteśmy świadomi, że mogłeś znudzić się słuchaną bez przerwy muzyką i całością tego, co puszczane jest w radiach. Z tego względu dobrym wyjściem będzie ściągnięcie sporej porcji muzyki mp3 za free z naszego portalu. Nie ma w tym nic skomplikowanego, parę ruchów myszką i gotowe - w zamian otrzymasz mnóstwo empetrójek, którymi będziesz mógł cieszyć się przez wiele długich dni.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj