Miri Ben-Ari Feat. Akon and Beenie Man - Ghetto...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:27
Data dodania: 14.09.2010 20:05:14
Rozmiar pliku: 2,25 MB
Tagi: Miri Ben, Ari Feat. Akon and Beenie Man, Ghetto...
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Miri_Ben-Ari_Feat._Akon_and_Beenie_Man_-_Ghetto....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie odtwarzasz waży dwa i dwadzieścia pięć setnych megabajta. Natomiast jego długość oscyluje na dwa minuty i dwadzieścia siedem sekund. To jeden z wielu dzieł stworzonych przez Miri Ben, którego tytuł brzmi Ari Feat. Akon and Beenie Man. Utwór, który obecnie słyszysz został dodany do naszej bazy danych we wtorek, 21 listopada 2017 roku. Niestety do tego utworu muzycznego nikt nie dodał jak na razie żadnego klipu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś go dodał. Plik Miri Ben-Ari Feat. Akon and Beenie Man - Ghetto... nie został do dzisiaj nigdy pobrany. Nie ma do dzisiaj żadnego komentarza dodanego do tej piosenki, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne dość często zazdrościłeś ludziom, którzy mogą cieszyć się wolnością posiadania muzyki, słuchając jej na telefonach lub empetrójkach, które mają możliwość wziąć wszędzie tam, gdzie chcieli. Wiesz, oni już jakiś czas temu trafili na nasz portal - jeśli zostaniesz tu nieco dłużej, zobaczysz że i Ty będziesz w stanie nosić ze sobą własną muzykę.

Będzie to realne dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Za przykład niech posłuży popularna piosenka - Ari Feat. Akon and Beenie Man, którą wykonuje Miri Ben, ceniony za tworzenie kawałków, które bez problemów wskakują na szczyty list przebojów w radiach. Jednak ad rem. Wystarczy, że w serwisie Wrzuta odszukasz tę piosenkę, a następnie wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszym portalu - po chwili otrzymasz odnośnik do darmowego mp3.

Mało? Otrzymasz więcej! Wcale nie nie masz potrzeby wchodzenia na inne portale. Widzisz, wszyscy w zespole pracujemy nad tym, żebyś mógł omijania innych stron i pobierania mp3 prosto stąd. Codziennie rozbudowujemy bazę dostępnych empetrójek. Dzięki temu musisz wykonać jedynie parę kliknięć, żebyś pobrał na komputer pożądany utwór, jak choćby Miri Ben-Ari Feat. Akon and Beenie Man - Ghetto..., a później swobodnie mógł się nim cieszyć.

Za sprawą tej strony opanujesz kilka bardzo prostych do zrealizowania sztuczek, poprzez które bardzo szybko na Twoim komputerze zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeszkód.

Chcesz przerzucić na odtwarzacz mp3 Ari Feat. Akon and Beenie Man? Ściągnij mp3 już teraz. To bezpłatnie bezpieczny i bezpłatny sposób na poszerzenie swojej biblioteki utworów oraz odkrycie nowych artystów. Kto wie - może zanim jakaś piosenka stanie się rozpoznawalna, Ty od długiego czasu będziesz jej słuchał?

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są osiągalne dla wszystkich, stąd ogromny wysyp ludzi, którzy z amatorów przeistaczają się w profesjonalnych muzyków. Nie jest powiedziane, że kiedyś słuchacze nie będą ściągać z naszego portalu Twoich piosenek. Do tej pory Ty ściągaj utwory reszty artystów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj