Carrion - Cyrk Mamona

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:05
Data dodania: 14.09.2010 20:07:23
Rozmiar pliku: 5,60 MB
Tagi: Carrion, Cyrk Mamona, cyrk, mamona, rock, 2007
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Carrion_-_Cyrk_Mamona.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga utworu, który teraz masz uruchomioną to mniejwięcej pięć i sześćdziesiąt setnych megabajta. Natomiast jego długość oscyluje na cztery minuty i pięć sekund. Odtwarzasz utwór w formacie mp3 o tytule "Cyrk Mamona", którego wykonawcą jest Carrion. We wtorek, 21 listopada 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Do tego utworu żaden użytkownik nie dopasował jak na razie żadnego klipu, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Piosenka Carrion - Cyrk Mamona nie została jak na razie nigdy pobrana. Nie ma jak na razie ani jednego komentarza dodanego do tego pliku muzycznego, ale Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W tym roku premiery w świecie muzyki powodują porządny zamęt na rynku. Bez przesady, co kilka tygodni na rynku pojawiają się nowi artyści, nowe kawałki i nowe albumy, które z miejsca podbijają serca ludzi. Tak samo jest, jeśli chodzi o Cyrk Mamona, wykonywanym przez Carrion. Przebój ten szturmem podbija miejsca w stacjach radiowych, przede wszystkim dzięki znakomitej kompozycji i temu, że łatwo wpada w ucho.

Pewnie sam wolisz się dowiedzieć, czym jest Carrion - Cyrk Mamona? Ściągnij mp3 z naszej strony, a przekonasz, przez co ten kawałek zyskuje same przychylne recenzje między słuchaczami i krytykami. Całkiem możliwe, że na codzień słuchasz całkiem innej muzyki - ale nie usprawiedliwia Cię to w żaden sposób, aby ominąć taki smakowity kąsek. Ściągnij to darmowe mp3 z naszej strony. W innym przypadku możesz być nieco wyalienowany, gdy będziesz świadkiem rozmów znajomych o Cyrk Mamona, a Ty nie będziesz wiedział o co chodzi, bo nie słyszałeś tej piosenki.

Szukasz w wielu miejscach piosenki Carrion? Największą przeszkodą jest ściąganie z Wrzuty. Ale i na to mamy sprawdzony sposób. Posiadany przez nas Wrzuta downloader umożliwi Ci szybciej niż myślisz na ściągnięcie każdego kawałka z tego serwisu. Właśnie dzisiaj skończyły się Twoje kłopoty z odwiedzaniem różnych, niebezpiecznych witryn - odnajdziesz je u nas, na niezawodnej stronie.

Wykorzystaj naszą wyszukiwarkę mp3, która jest podpięta do naszego ogromnie pojemnego zbioru empetrójek. Dzięki takiemu rozwiązaniu, od razu po wstukaniu do wyszukiwarki Carrion - Cyrk Mamona, pojawią się wyniki z możliwością ściągnięcia bezpłatnego mp3 prosto na swój komputer.

Tylko u nas pobierzesz bezpłatne mp3. Doskonale wiemy, że mogłeś znudzić się słuchaną bez przerwy muzyką i całością tego, co grane jest w stacjach radiowych. Z tego względu najlepszym wyjściem będzie ściągnięcie porządnej dawki darmowej muzyki mp3 z tego portalu. Nie ma w tym nic trudnego, parę ruchów myszką i voila! - bez żadnego wysiłku dostaniesz niezliczoną ilość piosenek, którymi będziesz w stanie cieszyć się przez długi czas.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj