01. Syku Cztery Złe Litery - Tym się param (P...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:49
Data dodania: 14.09.2010 20:07:42
Rozmiar pliku: 2,57 MB
Tagi: 01. Syku Cztery Złe Litery, Tym się param (P..., Syku, Cztery, Złe, Litery, Boti, Łódź, Eudezet, Rap, Hip, hop
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

01._Syku_Cztery_Złe_Litery_-_Tym_się_param_(P....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz odtwarzasz zajmuje dwa i pięćdziesiąt siedem setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na dwa minuty i czterdzieści dziewięć sekund. Słuchasz kawałek o tytule "Tym się param (P...", którego autorem jest 01. Syku Cztery Złe Litery. Plik audio w formacie mp3, który obecnie słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w czwartek, 23 listopada 2017 roku. Nie ma jak na razie dodanego klipu do tej piosenki. Będziemy zatem bardzo szczęśliwi, jeśli byś go zaproponował. Do tego momentu żadna osoba nie ściągnęła ani razu pliku 01. Syku Cztery Złe Litery - Tym się param (P.... Nie znalazł się do tej pory ani jeden użytkownik, który miałby kaprys skomentować tę piosenkę.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jak często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy wpinali słuchawki do telefonów, wkładali je do uszu i przemierzali ulice, słuchając najlepszych utworów? Wiesz, oni już dawno trafili na naszą stronę - jeśli zostaniesz tu trochę dłużej, zobaczysz że Ty także będziesz miał możliwość mieć ze sobą swoją muzykę.

Będzie to realne dzięki naszemu Wrzuta downloader. Za przykład niech posłuży popularna piosenka - Tym się param (P..., którą wykonuje 01. Syku Cztery Złe Litery, znany z tworzenia utworów, które błyskawicznie szturmem zdobywają parkiety wszystkich klubów w kraju. Ale ad rem. Jeżeli zechcesz pobrać darmowe mp3, wrzuć link z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a po chwili będziesz miał możliwość ściągnąć pożądany utwór.

Chcesz dostać więcej? Nie ma problemu! W ogóle nie musisz zaglądać na inne witryny. Bo widzisz, wszyscy związani z tym projektem pracują nad tym, abyś miał możliwość omijać inne strony i pobierać mp3 bezpośrednio od nas. Każdego dnia rozbudowujemy zbiór dostępnych utworów. Dzięki temu wystarczy jedynie parę kliknięć, żebyś pobrał na dysk utwór, który chcesz mieć, na przykład 01. Syku Cztery Złe Litery - Tym się param (P..., a następnie skopiować go na empetrójkę.

Za pomocą tej strony przyswoisz sobie kilka niesamowicie nieskomplikowanych do wykonania rozwiązań, poprzez które błyskawicznie na Twoim dysku znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych przeciwności.

Chciałbyś ściągnąć na odtwarzacz mp3 Tym się param (P...? Pobierz mp3 i nie zwlekaj ani chwili. To całkowicie bezpieczny i bezpłatny sposób na powiększenie swojej bazy piosenek i odkrycie nowych wykonawców. A może będzie także tak, że zanim jakiś utwór wpadnie w ręce komercji, Ty już długo będziesz go znał?

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są dostępne dla wszystkich, dlatego pojawił się ogromny przypływ ludzi, którzy zaczynają na poważnie się tym zajmować. Nie jest powiedziane, że kiedyś ludzie nie będą pobierać z naszego portalu Twoich piosenek. A na razie Ty pobieraj utwory innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj