Songbird - Kenny G - [Loidich.com]

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:02
Data dodania: 14.09.2010 20:10:13
Rozmiar pliku: 3,70 MB
Tagi: Songbird, Kenny G, [Loidich.com]
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Songbird_-_Kenny_G_-_[Loidich.com].mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą aktualnie słuchasz to około trzy i siedemdziesiąt setnych megabajta. A jego długość to cztery minuty i dwa sekundy. Jest to jeden z piosenek nagranych przez Songbird, której nazwa brzmi Kenny G. Utwór mp3, który obecnie słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w piatek, 20 pazdziernika 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dodanego teledysku do tego utworu. Będziemy zatem bardzo wdzięczni, jak byś go zaproponował. Żadna osoba nie ściągnęła pliku mp3 Songbird - Kenny G - [Loidich.com] do tego momentu. Nie ma dotychczas żadnego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy często spoglądałeś z zazdrością na tych ludzi, którzy z słuchawkami na uszach, podłączonymi do urządzeń przenośnych, przemierzali ulice i słuchali ulubionych piosenek? Wiesz, oni już jakiś czas temu odkryli nasz portal - jeśli pozostaniesz tu trochę dłużej, przekonasz się że Ty też będziesz miał możliwość mieć ze sobą swoją muzykę.

W jaki sposób? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Za przykład niech posłuży znana piosenka - Kenny G, której autorem jest Songbird, znany z tworzenia kawałków, które bez problemów podbijają parkiety większości cenionych klubów. Ale ad rem. Wszystko co musisz zrobić, to odnaleźć na Wrzucie piosenkę, a następnie wrzucić ją w naszą najlepszą wyszukiwarkę.

Chcesz dostać więcej? Nie ma problemu! Wcale nie nie masz potrzeby zaglądania na inne witryny. Bo widzisz, wszyscy zaangażowani w ten projekt pracują nad tym, żebyś mógł omijać inne portale i pobierać mp3 bezpośrednio od nas. Każdego dnia rozbudowujemy zbiór dostępnych piosenek. Dzięki temu zaledwie kilka ruchów myszką wystarczy, żebyś pobrał na dysk upragniony utwór, na przykład Songbird - Kenny G - [Loidich.com], a później swobodnie mógł się nim cieszyć.

Za sprawą tej strony zgłebisz kilka niesamowicie prostych do realizacji rozwiązań, przez które szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim sprzęcie znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeciwności.

Chcesz wrzucić na odtwarzacz mp3 Kenny G? Pobierz mp3 i nie trać czasu. To całkowicie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na rozszerzenie własnego zbioru piosenek i odkrycie nowych wykonawców. Kto wie - może zanim jakaś piosenka stanie się znana, Ty już długo będziesz ją znał?

Dziś już wszyscy mogą tworzyć muzykę. Przy pomocy prawdziwych albo wirtualnych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Pewnie marzysz o tym, żeby słuchacze kiedyś pobierali Twoje przeboje - do tego czasu ściągaj darmowe mp3 innych artystów i nagrywaj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj