Qlimax - Pillz, Coke, Mushroom Stuff (dj ryjewb...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:05
Data dodania: 14.09.2010 20:11:36
Rozmiar pliku: 3,74 MB
Tagi: Qlimax, Pillz Coke Mushroom Stuff (dj ryjewb..., mushroom, stuff, ryjewbanie
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Qlimax_-_Pillz,_Coke,_Mushroom_Stuff_(dj_ryjewb....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz odtwarzasz posiada rozmiar trzy i siedemdziesiąt cztery setnych megabajta. A jego czas trwania oscyluje na cztery minuty i pięć sekund. Odtwarzasz utwór o tytule "Pillz, Coke, Mushroom Stuff (dj ryjewb...", którego autorem jest Qlimax. Utwór mp3, który aktualnie słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w poniedziałek, 20 listopada 2017 roku. Do tego pliku nie dopasowano jak na razie żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, abyś ty go zaproponował. Nikt nie ściągnął pliku Qlimax - Pillz, Coke, Mushroom Stuff (dj ryjewb... dotychczas. Nie ma jak na razie ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W obecnych czasach, gdy każdy może dogłębnie poznać twórczość dowolnego artysty, definicja muzyki z podziemi nieco blaknie - także przy pomocy portali podobnych do naszego. Tutaj wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, do których zalicza się Qlimax - Pillz, Coke, Mushroom Stuff (dj ryjewb.... Czy warto tego posłuchać?

Qlimax jest jednym z grona przedstawicieli świata muzyki, którzy błyskawicznie podbijają serca kolejnych słuchaczy. Na początku swojej przygody z komponowaniem, robił podobnie jak inni wykonawcy - wrzucał do sieci darmowe mp3 do pobrania. Tym sposobem można pozyskać sobie nowych fanów, którzy następnie chętnie zakupią pełne albumy, oczywiście jeżeli będzie podobała im się twórczość, co niekoniecznie jest oczywiste. Ale w tym przypadku nie ma takich obaw - za przykład niech posłuży Pillz, Coke, Mushroom Stuff (dj ryjewb..., świetna kompozycja, która jest w stanie zarazić swoją melodią niejednego słuchacza.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci odnalezienie tych kawałków, które pragniesz mieć na swoim odtwarzaczu. Nie masz powodu by obawiać się o żadne koszty - wszystkie udostępnione u nas piosenki są całkowicie bezpłatne, bez ukrytych haczyków. Ważne jest również to, iż muzyka mp, jaką Ci udostępniamy, nie zawiera w sobie niebezpiecznych trojanów czy wirusów, którymi łatwo zarazisz komputer, wchodząc na inne witryny. Jeżeli chcesz jedynie czystej muzyki, korzystaj jedynie z tej strony.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Nasze znakomite narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z Wrzuty. Już nie trzeba czekać długie minuty, aż załaduje Ci się tam piosenka - u nas wykonasz mp3 download bez żadnych trudności, a także darmowo i błyskawicznie.

Pillz, Coke, Mushroom Stuff (dj ryjewb..., której autorem jest Qlimax, to doskonała melodia na dowolny dzień i dla każdego człowieka, bez względu na wiek czy upodobania muzyczne. Już teraz ściągnij mp3 z naszej strony i przekonaj się, dlaczego Qlimax - Pillz, Coke, Mushroom Stuff (dj ryjewb... jest obecnie tak popularna. Na pewno nie będziesz tym zawiedziony - ten muzyk tworzy przebój za przebojem, tak samo jest, jeżeli chodzi o ten kawałek.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj