Muzyka dla mnie wszystkim (rymy Felix,Zawcik)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:40
Data dodania: 14.09.2010 20:14:13
Rozmiar pliku: 5,04 MB
Tagi: acw, sds, zambrów, zawcik, SdsProject, Rap, Undergrund
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Muzyka_dla_mnie_wszystkim_(rymy_Felix,Zawcik).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz odtwarzasz waży pięć i cztery setnych megabajta. Natomiast jego długość oscyluje na trzy minuty i czterdzieści sekund. Jest to strona, na której masz możliwość zassania i posłuchania pliku mp3 Muzyka dla mnie wszystkim (rymy Felix,Zawcik). Utwór, który w tym momencie słuchasz został dodany do naszej bazy danych we wtorek, 21 listopada 2017 roku. Niestety do tego pliku mp3 żaden użytkownik nie zamieścił dotychczas żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, abyś ty go dodał. Jak na razie żaden użytkownik nie pobrał ani razu pliku Muzyka dla mnie wszystkim (rymy Felix,Zawcik). Nikt jeszcze nie miał ochoty dodać komentarza do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy cieszyli się wolnością posiadania muzyki, słuchając jej na urządzeniach przenośnych, które mają możliwość wziąć wszędzie, gdzie chcieli iść. Wiesz, oni już jakiś czas temu znaleźli naszą stronę - zapewniamy, że będziesz w stanie radować się wolnością słuchania, jeśli spędzisz tutaj trochę czasu.

Jak to możliwe? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Muzyka dla mnie wszystkim (rymy Felix,Zawcik). Znasz taką piosenkę, czyż nie? Jej autorem jest Muzyka dla mnie wszystkim (rymy Felix,Zawcik) - to prawdziwa maszynka do nagrywania coraz to nowych hitów, a mnóstwo jego piosenek gości na licznych zabawach. Ale do rzeczy. Wystarczy, że na Wrzucie znajdziesz tę piosenkę, po czym wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszej stronie - błyskawicznie będziesz miał darmowe mp3.

Chcesz dostać więcej? Nie ma problemu! Cały nasz zespół stara się o to, żebyś wcale nie musiał wchodzić na inne portale i pobierał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Każdego dnia rozbudowujemy bazę dostępnych kawałków. Dzięki temu wystarczy tylko parę kliknięć, żebyś mógł ściągnąć na komputer upragniony utwór, na przykład Muzyka dla mnie wszystkim (rymy Felix,Zawcik), a następnie skopiować go na telefon.

Dzięki tej stronie przyswoisz sobie kilka niesamowicie nieskomplikowanych do realizacji rozwiązań, dzięki którym bardzo szybko na Twoim dysku znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych komplikacji.

Wolisz ściągnąć na odtwarzacz mp3 Muzyka dla mnie wszystkim (rymy Felix,Zawcik)? Ściągnij mp3 i nie trać czasu. To absolutnie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na poszerzenie własnego zbioru utworów i poznanie nowych wykonawców. Bardzo możliwe, że wkręcisz się w czyjąś twórczość, nim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są obecnie osiągalne dla każdego, stąd ogromny przypływ osób, które z amatorów zmieniają się w profesjonalistów. Nikt nie powiedział, że kiedyś ludzie nie będą ściągać z naszej strony Twoich piosenek. Do tej pory Ty ściągaj utwory reszty muzyków.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj