Pezet - pezet jak...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:16
Data dodania: 14.09.2010 20:14:21
Rozmiar pliku: 2,99 MB
Tagi: Pezet, pezet jak..., jak, gandziusia
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Pezet_-_pezet_jak....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar pliku mp3, który właśnie słuchasz to około dwa i dziewięćdziesiąt dziewięć setnych megabajta. A jego długość to trzy minuty i szesnaście sekund. To jeden z wielu utworów stworzonych przez Pezet, którego tytuł to pezet jak.... We wtorek, 21 listopada 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Niestety nie ma jeszcze dołączonego klipu do tej piosenki. Będziemy zatem niezwykle wdzięczni, jeśli byś go dodał. Żaden użytkownik nie ściągnął pliku audio Pezet - pezet jak... dotychczas. Nie znalazła się dotychczas ani jedna osoba, która miałby ochotę dodać komentarz do tego pliku audio, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Obecnie każdy może odkryć twórczość coraz to nowych artystów, przede wszystkim za sprawą serwisów takich jak nasz, z których każdy może zdobyć darmowe mp3, dla przykładu Pezet - pezet jak.... Z jakiego powodu właśnie ta piosenka?

Pezet bez skrupułów zdobywa kolejne miejsca w radiowych listach przebojów, a to poprzez swoje świetne kawałki. Tak jak mnóstwo mało znanych artystów, tak i on od początku swojej kariery udostępniał mp3 do ściągnięcia. W ten sposób można zyskać sobie nowych słuchaczy, którzy następnie mogą zdecydować się na zakup pełnych albumów, oczywiście jeżeli będzie podobała im się muzyka, co nie zawsze jest takie pewne. Jednak tutaj akurat takie obawy są bezpodstawne - za przykład niech posłuży pezet jak..., niezwykła kompozycja, goszcząca coraz częściej na znanych imprezach.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci odnalezienie tych kawałków, które pragniesz mieć na swoim odtwarzaczu. Nie musisz martwić się o jakieś opłaty - wszystkie dostępne tutaj kawałki są absolutnie za darmo, bez żadnych haczyków. Co istotniejsze, muzyka mp3 na naszej stronie jest wolna od niebezpiecznych zagrożeń, które można spotkać na analogicznych stronach. Jeśli pragniesz jedynie czystej muzyki, korzystaj właśnie z tej strony.

Mamy w posiadaniu coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze świetne narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z Wrzuty. Już nie musisz czekać wieczność, aż załaduje Ci się tam kawałek - u nas wykonasz mp3 download bez dodatkowych utrudnień, a co więcej darmowo i błyskawicznie.

Jeśli potrzebujesz piosenki, która przypadnie do gustu wszystkim, bez względu na preferencje lub wiek, wybierz pezet jak..., w wykonaniu Pezet. Nie zwlekaj, aż przeminie moda na bawienie się przy Pezet - pezet jak... i pobierz darmowe mp3 z naszej strony. Na pewno nie będziesz tym zawiedziony - taki wykonawca nagrywa przebój za przebojem, nie inaczej jest w przypadku tego kawałka.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj