StarCraft - Protoss Briefing Room

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:36
Data dodania: 14.09.2010 20:15:01
Rozmiar pliku: 1,47 MB
Tagi: StarCraft, Protoss Briefing Room, star, craft, game, pc, blizzard, original, soundtrack
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

StarCraft_-_Protoss_Briefing_Room.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który aktualnie odtwarzasz waży jeden i czterdzieści siedem setnych megabajta. Długość to jeden minute i trzydzieści sześć sekund. Jest to jeden z piosenek stworzonych przez StarCraft, której nazwa to Protoss Briefing Room. W poniedziałek, 20 listopada 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dodanego klipu do tego utworu muzycznego. Byliśbyśmy zatem niezwykle szczęśliwi, jak byś go dodał. Utwór StarCraft - Protoss Briefing Room nie został do tej pory nigdy pobrany. Nie ma do tej pory żadnego komentarza dodanego do tego pliku muzycznego, ale Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się patrzeć z zazdrością na tych ludzi, którzy wpinali słuchawki do empetrójek, wkładali je do uszu i przemierzali ulice, słuchając ulubionych piosenek? No cóż, oni już jakiś czas temu znaleźli nasz portal - gwarantujemy, że będziesz mógł cieszyć się wolnością muzyki, jeśli tylko spędzisz tutaj trochę czasu.

Jak to możliwe? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Protoss Briefing Room. Znasz taką piosenkę, prawda? Jej autorem jest StarCraft, który jest prawdziwą maszynką do tworzenia coraz to nowych przebojów, a mnóstwo jego kawałków gości na licznych zabawach. Ale do rzeczy. Jeśli chcesz mieć darmowe mp3, wrzuć link z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a zaraz po tym będziesz miał możliwość ściągnąć upragniony kawałek.

Mało? Dostaniesz więcej! W ogóle nie nie masz potrzeby wchodzenia na inne witryny. Bo widzisz, wszyscy powiązani z tym projektem skupiają się nad tym, żebyś mógł omijania innych stron i pobierania mp3 prosto od nas. Każdego dnia poszerzamy zbiór dostępnych piosenek. Poprzez to zaledwie parę kliknięć wystarczy, żebyś pobrał na dysk utwór, który chcesz mieć, na przykład StarCraft - Protoss Briefing Room, a później bez przeszkód mógł się nim cieszyć.

Dzięki tej stronie przyswoisz sobie kilka niesamowicie sprytnych do zrobienia tricków, przez które bardzo szybko na Twoim dysku znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeszkód.

Pragniesz przerzucić na odtwarzacz mp3 Protoss Briefing Room? Ściągnij mp3 i nie zwlekaj ani chwili. To bezpłatnie bezpieczny i darmowy sposób na powiększenie własnej bazy utworów i odkrycie nowych gwiazd. Kto wie - może zanim jakiś kawałek wpadnie w szpony komercji, Ty już długo będziesz go znał?

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są dziś osiągalne dla każdego, stąd ogromny przypływ osób, które z amatorów zmieniają się w profesjonalnych muzyków. Nie jest powiedziane, że kiedyś słuchacze nie będą ściągać z naszej strony Twoich piosenek. A na razie Ty pobieraj piosenki reszty muzyków.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj