02-va-heart_of_stone_-_outland_(original_mix)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 06:21
Data dodania: 14.09.2010 20:24:04
Rozmiar pliku: 8,73 MB
Tagi: heart_of_stone_, _outland_(original_mix), djarchel
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

02-va-heart_of_stone_-_outland_(original_mix).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga pliku mp3, który aktualnie masz otworzoną to mniejwięcej osiem i siedemdziesiąt trzy setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania to sześć minut i dwadzieścia jeden sekund. Piosenka ta nosi tytuł "_outland_(original_mix)", której autorem jest heart_of_stone_. Utwór w formacie mp3, który w tym momencie odtwarzasz został dodany do naszej bazy danych w piatek, 20 pazdziernika 2017 roku. Nie ma jeszcze dołączonego teledysku do tego pliku mp3. Będziemy więc bardzo uszczęśliwieni, jak byś takowy zaproponował. Piosenka 02-va-heart_of_stone_-_outland_(original_mix) nie została do tej pory ani razu pobrana. Nie znalazła się do tej pory żadna osoba, która miałby kaprys skomentować tę piosenkę.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Tegoroczne kolejne wydawnictwa muzyczne przyprawiają o zawrót głowy. Bez przesady, co kilka tygodni na rynku pojawiają się nowi artyści, nowe przeboje i nowe płyty, które z miejsca zdobywają serca ludzi. Nie inaczej jest z przebojem _outland_(original_mix), stworzonym od podstaw przez heart_of_stone_. Piosenka ta błyskawicznie podbija miejsca w stacjach radiowych, a zawdzięcza to głownie znakomitej kompozycji i łatwości, z jaką ją zapamiętujemy.

A może sam pragniesz się dowiedzieć, czym jest 02-va-heart_of_stone_-_outland_(original_mix)? Pobierz mp3 z naszej witryny, a uświadomisz sobie, dlaczego ten kawałek zyskuje same dobre recenzje pomiędzy krytykami i słuchaczami. Nawet jeżeli nie jest to gatunek muzyki, jakiego słuchasz każdego dnia, powinieneś ściągnąć darmowe mp3 z naszej strony, aby nie być w tyle w kwestii muzycznych trendów. W innym przypadku możesz być trochę wyalienowany, gdy usłyszysz rozmowy znajomych o _outland_(original_mix), a Ty nie będziesz miał pojęcie o co chodzi, bo nie słyszałeś tej piosenki.

Nie wiesz, gdzie odszukać ten przebój heart_of_stone_? Na drodze stoi ściąganie z Wrzuty. Ale znaleźliśmy na to sposób. Dysponujemy Wrzuta downloader, który umożliwi Ci błyskawicznie na ściągnięcie dowolnego kawałka z serwisu Wrzuta. Już nie musisz szukać bezpłatnych kawałków na różnych, nie do końca bezpiecznych serwisach - odszukasz je u nas, na bezpiecznym portalu.

Skorzystaj z posiadanej przez nas wyszukiwarki mp3, która jest podpięta do naszego ogromnie pojemnego zbioru piosenek. Poprzez takie rozwiązanie, od razu po wpisaniu tekstu, dla przykładu 02-va-heart_of_stone_-_outland_(original_mix), wyświetlą Ci się wyniki, skąd przejdziesz od razu do podstrony z pobraniem na swój komputer bezpłatnego mp3.

Mp3 do pobrania czekają właśnie na Twój ruch. Jesteśmy świadomi, że mogłeś znudzić się słuchaną bez przerwy muzyką i całością tego, co puszczane jest w radiach. Z tego względu dobrym wyjściem jest ściągnięcie porządnej dawki darmowej muzyki mp3 z tego portalu. Nie ma w tym nic trudnego, kilka ruchów myszką i gotowe - w zamian otrzymasz możliwość radowania się przez wiele dni nowymi, wspaniałymi hitami.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj