02-va-heart_of_stone_-_outland_(original_mix)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 06:21
Data dodania: 14.09.2010 20:24:04
Rozmiar pliku: 8,73 MB
Tagi: heart_of_stone_, _outland_(original_mix), djarchel
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

02-va-heart_of_stone_-_outland_(original_mix).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar utworu, który właśnie słyszysz to osiem i siedemdziesiąt trzy setnych megabajta. Długość oscyluje na sześć minut i dwadzieścia jeden sekund. Piosenka ta nosi tytuł "_outland_(original_mix)", której wykonawcą jest heart_of_stone_. Utwór, który obecnie odtwarzasz został wprowadzony do naszej bazy danych w piatek, 20 pazdziernika 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dopasowanego teledysku do tej piosenki. Zachęcamy zatem, byś takowy zaproponował. Żaden odwiedzający nie pobrał utworu muzycznego 02-va-heart_of_stone_-_outland_(original_mix) do dzisiaj. Nie ma jeszcze żadnego komentarza dodanego do tego utworu.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często zazdrościłeś ludziom, którzy mogą cieszyć się swobodą posiadania muzyki, której słuchali na telefonach lub empetrójkach, które mają możliwość zabrać wszędzie tam, gdzie chcieli. Wiesz, ci ludzie już jakiś czas temu trafili na naszą stronę - jeśli pozostaniesz u nas nieco dłużej, przekonasz się że Ty także będziesz w stanie nosić ze sobą własną muzykę.

Jak to możliwe? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Za przykład niech posłuży znana piosenka - _outland_(original_mix), którą wykonuje heart_of_stone_, znany z tworzenia piosenek, które bez problemów docierają na szczyty list przebojów w rozgłośniach radiowych. Ale ad rem. Jeżeli zechcesz mieć darmowe mp3, wrzuć link z piosenką z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a po chwili będziesz w stanie ściągnąć pożądany utwór.

Mało? Otrzymasz więcej! Cała nasza ekipa stara się o to, żebyś wcale nie miał potrzeby zaglądać na inne witryny i ściągał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Każdego dnia poszerzamy bazę dostępnych kawałków. Poprzez to zaledwie parę kliknięć wystarczy, żebyś pobrał na dysk przebój, który chcesz mieć, na przykład 02-va-heart_of_stone_-_outland_(original_mix), a później swobodnie miał możliwość się nim cieszyć.

Za sprawą tej strony przyswoisz sobie kilka niezwykle sprytnych do zrobienia tricków, za pomocą których błyskawicznie na Twoim sprzęcie zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeszkód.

Wolisz ściągnąć na odtwarzacz mp3 _outland_(original_mix)? Ściągnij mp3 właśnie teraz. Dzięki nam odkryjesz zupełnie nowych muzyków, tym samym poszerzając swoje horyzonty muzyczne. Co ważniejsze - to zupełnie bezpieczne i darmowe. A może będzie również tak, iż zanim jakaś piosenka stanie się rozpoznawalna, Ty zdążysz się jej nieźle osłuchać?

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są dziś dostępne dla każdego, dlatego pojawił się ogromny wysyp osób, które pragną na poważnie iść w tym kierunku. Pewnie marzysz o tym, żeby ludzie w przyszłości pobierali Twoje przeboje - na razie jednak ściągaj darmowe mp3 reszty wykonawców i komponuj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj