Alexisonfire - Adelleda

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:48
Data dodania: 14.09.2010 20:26:50
Rozmiar pliku: 10,6 MB
Tagi: Alexisonfire, Adelleda, post-hardcore, 2002
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Alexisonfire_-_Adelleda.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą teraz odtwarzasz posiada rozmiar dziesięć i sześć setnych megabajta. A jego czas trwania oscyluje na pięć minut i czterdzieści osiem sekund. To jeden z wielu piosenek wykonawcy Alexisonfire, której tytuł to Adelleda. W piatek, 24 listopada 2017 roku utwór został dodany do naszej bazy danych. Nie ma jeszcze dopasowanego teledysku do tego utworu. Byliśbyśmy więc niezwykle uszczęśliwieni, gdybyś takowy zaproponował. Nikt nie pobrał pliku mp3 Alexisonfire - Adelleda jak na razie. Nie znalazł się do dziś żaden użytkownik, który miałby kaprys skomentować ten plik audio, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne dość często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy cieszyli się wolnością posiadania muzyki, słuchając jej na telefonach lub empetrójkach, które mogli wziąć wszędzie tam, gdzie chcieli. No cóż, ci ludzie już jakiś czas temu trafili na nasz portal - jeżeli zostaniesz u nas nieco dłużej, przekonasz się że i Ty będziesz mógł nosić ze sobą własną muzykę.

Jak to możliwe? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Jako przykład niech posłuży znana piosenka - Adelleda, którą wykonuje Alexisonfire, ceniony za tworzenie kawałków, które błyskawicznie szturmem zdobywają parkiety większości cenionych klubów. Jednak do rzeczy. Wszystko co powinieneś zrobić, to wyszukać w serwisie Wrzuta piosenkę, a następnie wrzucić ją do naszej znakomitej wyszukiwarki.

Mało? Otrzymasz więcej! Cała nasza ekipa pracuje nad tym, żebyś w ogóle nie miał potrzeby wchodzić na inne portale i pobierał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Każdego dnia poszerzamy zbiór dostępnych piosenek. Dzięki temu zaledwie kilka ruchów myszką wystarczy, żebyś pobrał na komputer upragniony utwór, na przykład Alexisonfire - Adelleda, a następnie skopiować go na empetrójkę.

Dzięki tej stronie opanujesz kilka niezwykle prostych do zrobienia tricków, dzięki którym szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim dysku zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych ograniczeń.

Wolisz ściągnąć na telefon Adelleda? Pobierz mp3 i nie trać czasu. Dzięki nam odkryjesz zupełnie nowych wykonawców, tym samym poszerzając swoje horyzonty muzyczne. Co ważniejsze - to absolutnie bezpieczne i bezpłatne. Bardzo prawdopodobne, że odkryjesz czyjąś twórczość, nim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są osiągalne dla każdego, stąd niezwykły przypływ ludzi, którzy z amatorów zmieniają się w profesjonalnych muzyków. Nikt nie powiedział, że pewnego dnia słuchacze nie będą pobierać z naszej strony Twoich piosenek. Do tej pory Ty ściągaj piosenki reszty muzyków.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj