katy parry - i kissed a girl mój remix

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:06
Data dodania: 14.09.2010 20:30:59
Rozmiar pliku: 7,82 MB
Tagi: katy parry, i kissed a girl mój remix, remix, katy, parry, kissed, girl
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

katy_parry_-_i_kissed_a_girl_mój_remix.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar kawałka, który teraz odtwarzasz to mniejwięcej siedem i osiemdziesiąt dwa setnych megabajta. Długość to trzy minuty i sześć sekund. Jest to piosenka tytułem "i kissed a girl mój remix", której wykonawcą jest katy parry. W niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku plik został zaindeksowany do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dołączonego teledysku do tej piosenki. Zachęcamy więc, abyś takowy zaproponował. Plik katy parry - i kissed a girl mój remix nie został do dzisiaj nigdy pobrany. Żaden użytkownik do dzisiaj nie zechciał skomentować tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

katy parry - i kissed a girl mój remix to kawałek, który staje się coraz szybciej popularny, nie tylko pośród fanów tego typu rodzaju muzyki. Jest to świadectwem tego, że katy parry jest w stanie nagrać chwytliwe, bardzo dobrze brzmiące przeboje, które jeszcze długi czas po ich usłyszeniu zostają nam w pamięci i powtarzamy je nawet nie zdając sobie z tego sprawy.

Bez względu na to, co lubisz słuchać, odszukasz tu wiele gatunków muzyki. To nie tylko ten rodzaj muzyki, który reprezentuje katy parry - i kissed a girl mój remix, ale też wiele odmiennych gatunków. Wszystkie te piosenki to darmowe mp3! Codziennie zaglądaj na naszą stronę, bo regularnie prezentujemy newsy ze świata muzyki - dzięki temu będziesz ciągle na bieżąco ze wszystkim, co się dzieje.

Bez względu na okazję, nasza muzyka będzie Ci pasowała. Niekoniecznie będą to być głośne parapetówki. Te utwory możesz także włączyć na spokojnie, w domowym zaciszu, delektując się najcichszym brzmieniem Wykorzystaj to, bo my Ci to umożliwimy - ponieważ darmowe mp3, które tu znajdziesz, są w bardzo dobrej jakości - dzięki temu powinni być zadowoleni szczególnie ludzie, którzy doceniają czystość i znakomite brzmienie muzyki.

Interesuje Cię i kissed a girl mój remix? Download tej piosenki to tylko kilka kroków. Bardzo podobnie jest na analogicznych stronach, więc na pewno sobie z tym poradzisz. Ale jednak jest tu coś innego - jest to Wrzuta downloader. To poprzez to będziesz mógł przeprowadzić ściąganie z Wrzuty, bez żadnych opłat.

Staramy się regularnie rozbudowywać zbiór darmowych utworów, które będziesz mógł ściągnąć. Codziennie dodajemy tam kolejne, nowe przeboje. Pobierz mp3, na które masz ochotę - a jeśli stanie się tak, że go tutaj brakuje, z całą pewnością w krótkim czasie pojawi się na naszym portalu.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj