US5 - Round&Round

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:45
Data dodania: 14.09.2010 20:39:36
Rozmiar pliku: 3,44 MB
Tagi: US5, Round&Round
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

US5_-_Round&Round.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą aktualnie masz otworzoną to trzy i czterdzieści cztery setnych megabajta. Czas trwania to trzy minuty i czterdzieści pięć sekund. To plik mp3 tytułem "Round&Round", którego autorem jest US5. W czwartek, 23 listopada 2017 roku utwór został dodany do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dołączonego teledysku do tej piosenki. Będziemy więc niezwykle wdzięczni, jeśli byś go zaproponował. Do dziś nikt nie ściągnął ani razu pliku US5 - Round&Round. Nie ma jeszcze żadnego komentarza dodanego do tego utworu.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne dość często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy mogą cieszyć się swobodą posiadania muzyki, słuchając jej na telefonach lub empetrójkach, które mogli zabrać wszędzie tam, gdzie chcieli. No cóż, ci ludzie już dawno znaleźli naszą stronę - jeżeli pozostaniesz tu na dłużej, przekonasz się że i Ty będziesz mógł nosić ze sobą swoją muzykę.

Będzie to możliwe dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Round&Round. Słyszałeś taką piosenkę, czyż nie? Stworzył ją US5, który jest prawdziwą maszynką do nagrywania kolejnych hitów, a mnóstwo jego utworów gości na licznych zabawach. Jednak ad rem. Wystarczy, że w serwisie Wrzuta odnajdziesz tę piosenkę, a następnie wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszym portalu - błyskawicznie będziesz miał darmowe mp3.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma sprawy! Cały nasz zespół stara się o to, żebyś w ogóle nie miał potrzeby wchodzić na inne witryny i ściągał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Posiadany przez nas zbiór dostępnych empetrójek rozbudowuje się bez przerwy. Poprzez to wystarczy jedynie parę kliknięć, żebyś pobrał na komputer przebój, który chcesz mieć, na przykład US5 - Round&Round, a następnie skopiować go na przenośny odtwarzać.

Przy użyciu tej strony przyswoisz sobie kilka niezwykle nieskomplikowanych do zrealizowania chwytów, za pomocą których szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim dysku zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeciwności.

Pragniesz ściągnąć na telefon Round&Round? Ściągnij mp3 właśnie teraz. Dzięki naszej pomocy poznasz zupełnie nowych artystów, tym samym poszerzając swoje horyzonty muzyczne. Co ważniejsze - to absolutnie bezpieczne i darmowe. A może będzie także tak, że zanim jakiś utwór wpadnie w ręce komercji, Ty zdążysz się nim nieźle znudzić?

Obecnie dosłownie wszyscy mogą tworzyć muzykę. Za pomocą prawdziwych lub komputerowych instrumentów, ludzie potrafią się przebić na listy przebojów. Pewnie myślisz o tym, by ludzie kiedyś pobierali Twoje piosenki - na razie jednak pobieraj darmowe mp3 reszty wykonawców i komponuj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj