pozdrowienia od Westa ;]]

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 00:16
Data dodania: 14.09.2010 20:40:09
Rozmiar pliku: 247 KB
Tagi: west
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

pozdrowienia_od_Westa_;]].mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który aktualnie słuchasz waży dwieście czterdzieści siedem i zero setnych kilobajta. Długość to zero minut i szesnaście sekund. Jest to podstrona, na której masz możliwość zapisania na dysk i odtworzenia pliku audio w formacie mp3 pozdrowienia od Westa ;]]. W czwartek, 19 pazdziernika 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Do tej piosenki nikt nie dopasował dotychczas żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Utwór pozdrowienia od Westa ;]] nie został dotychczas ani razu pobrany. Nie ma dotychczas żadnego komentarza dodanego do tego utworu muzycznego.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne dość często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy cieszyli się swobodą posiadania muzyki, słuchając jej na urządzeniach przenośnych, które mogli wziąć wszędzie, gdzie chcieli iść. No cóż, oni już dawno odkryli naszą stronę - jeżeli pozostaniesz u nas na dłużej, zobaczysz że Ty także będziesz miał możliwość brać ze sobą własną muzykę.

Jak to możliwe? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład pozdrowienia od Westa ;]]. Słyszałeś tę piosenkę, czyż nie? Jej autorem jest pozdrowienia od Westa ;]], który jest prawdziwą maszynką do tworzenia coraz to nowych hitów, a mnóstwo utworów jego autorstwa gości na najlepszych imprezach. Ale do rzeczy. Wystarczy, że na Wrzucie znajdziesz tę piosenkę, a następnie wkleisz ją w wyszukiwarkę na naszej witrynie - po chwili otrzymasz odnośnik do darmowego mp3.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma sprawy! W ogóle nie musisz zaglądać na inne strony. Bo widzisz, wszyscy w zespole pracujemy nad tym, abyś mógł omijania innych stron i ściągania mp3 bezpośrednio od nas. Codziennie rozbudowujemy bazę dostępnych przebojów. Poprzez to zaledwie parę ruchów myszką wystarczy, żebyś mógł ściągnąć na komputer utwór, który chcesz mieć, na przykład pozdrowienia od Westa ;]], a później bez przeszkód mógł się nim cieszyć.

Za sprawą tej strony przyswoisz sobie kilka niesamowicie nieskomplikowanych do wykonania rozwiązań, przez które już w kilka sekund na Twoim dysku zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych komplikacji.

Wolisz ściągnąć na odtwarzacz mp3 pozdrowienia od Westa ;]]? Pobierz mp3 i nie zwlekaj ani chwili. To całkowicie bezpieczny i darmowy sposób na rozszerzenie swojej biblioteki piosenek i odkrycie nowych artystów. Kto wie - może zanim jakiś utwór wpadnie w ręce komercji, Ty zdążysz się nim nieźle znudzić?

Dziś dosłownie wszyscy mogą tworzyć piosenki. Przy pomocy prawdziwych lub wirtualnych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się do świata muzyki. Nikt nie powiedział, że pewnego dnia słuchacze nie będą ściągać z naszego portalu Twoich piosenek. A na razie Ty pobieraj piosenki innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj