Rozkołysanka

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:30
Data dodania: 14.09.2010 20:44:50
Rozmiar pliku: 5,04 MB
Tagi:
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Rozkołysanka.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą właśnie słuchasz waży pięć i cztery setnych megabajta. Czas trwania to pięć minut i trzydzieści sekund. Jest to podstrona, na której znajduje się plik Rozkołysanka do ściągnięcia.W niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Do tej piosenki nie ma jak na razie żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty go zaproponował. Plik Rozkołysanka nie został do dziś ani razu pobrany. Żaden użytkownik do dziś nie zechciał skomentować tej piosenki, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny rozum download mp3

Plik mp3 Rozkołysanka do pobrania możesz wyszukać wpisując:
Rozkołysanka download, download Rozkołysanka, pobierz Rozkołysanka, Rozkołysanka pobierz, pobierz mp3 Rozkołysanka, download mp3 Rozkołysanka, Rozkołysanka pobierz mp3, Rozkołysanka mp3 pobierz, zippy Rozkołysanka zippy, chomikuj Rozkołysanka chomikuj, Rozkołysanka mp3 download, darmowe mp3 Rozkołysanka, Rozkołysanka download mp3, lub Rozkołysanka mp3.

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W obecnych czasach, gdy każdy może zapoznać się z twórczością dowolnego artysty, pojęcie undergroundowej muzyki lekko blaknie - także za sprawą portali analogicznych do naszego. W tym miejscu wszyscy mają możliwość ściągnąć darmowe mp3, do których zalicza się Rozkołysanka. Z jakiego powodu właśnie ten kawałek?

Rozkołysanka bez kompleksów zdobywa kolejne miejsca na listach przebojów, dzięki swoim zapadającym w pamięć kawałkom. Jak większość mało znanych wykonawców, tak i on na starcie swojej przygody z muzyką udostępniał mp3 do pobrania. To świetny sposób na zapoznanie się z muzyką, bez konieczności płacenia na ślepo za muzykę, która może nie będzie się nam podobać. Jednakże tutaj akurat nie ma takich obaw - przykładem może być Rozkołysanka, świetna kompozycja, coraz częściej znajdująca miejsce na głośnych eventach.

Pragniesz mieć konkretne utwory na swoim odtwarzaczu? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która da Ci tę możliwość. Nie natrafisz tu na żadne pułapki albo ukryte koszty - wszystko jest przejrzyste i absolutnie za darmo. Ważne jest też to, że muzyka mp, jaką Ci udostępniamy, nie posiada w sobie różnych trojanów czy wirusów, jakimi łatwo zarazisz komputer, odwiedzając inne witryny. Jeżeli pragniesz tylko niczym nieskażonej muzyki, korzystaj właśnie z tej strony.

Dysponujemy czymś znacznie potężniejszym, niż tylko wyszukiwarką. Nasze niezwykłe narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z Wrzuty. Już nie musisz czekać długie minuty, aż wypełni się pasek z loadingiem utworu - na naszej witrynie wykonasz mp3 download bez dodatkowych utrudnień, a także bez opłat i błyskawicznie.

Rozkołysanka, w wykonaniu Rozkołysanka, to doskonała piosenka na dowolny dzień i dla każdego człowieka, nie patrząc na wiek czy gusta muzyczne. Już teraz pobierz mp3 z naszej strony i sprawdź, z jakiego powodu Rozkołysanka jest teraz trendy. Rozkołysanka nie bez powodu jest nazywany maszynką do tworzenia przebojów, w tym przypadku jest dokładnie to samo, o czym jesteś w stanie szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj