Up Down Lips/Ewelina Warchoł - The Soul Will N...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:01
Data dodania: 14.09.2010 20:45:44
Rozmiar pliku: 3,67 MB
Tagi: Up Down Lips/Ewelina Warchoł, The Soul Will N..., up, down, lips, the, soul, will, never, change, indie, ewelina
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Up_Down_Lips/Ewelina_Warchoł_-_The_Soul_Will_N....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz słuchasz waży trzy i sześćdziesiąt siedem setnych megabajta. Zaś jego długość oscyluje na cztery minuty i jeden sekunde. Jest to utwór o tytule "The Soul Will N...", którego wykonawcą jest Up Down Lips/Ewelina Warchoł. Kawałek w formacie mp3, który w tej chwili słyszysz został wprowadzony do naszej bazy danych w niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku. Do tej piosenki nie zaproponowano dotychczas żadnego klipu, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, abyś ty go zaproponował. Do dzisiaj nikt nie ściągnął nigdy pliku audio Up Down Lips/Ewelina Warchoł - The Soul Will N.... Nie ma do dziś ani jednego komentarza dodanego do tego pliku mp3, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Up Down Lips/Ewelina Warchoł - The Soul Will N... coraz sprawniej zdobywa rozgłos w gronie dużej liczby słuchaczy, nie tylko takiego rodzaju muzyki. To tylko świadczy o tym, że Up Down Lips/Ewelina Warchoł potrafi wymyślić wyraziste, bardzo dobrze brzmiące piosenki, które jeszcze wiele czasu po ich usłyszeniu zostają nam w głowach i powtarzamy je nawet przy każdej wolnej okazji.

Bez względu na to, czego słuchasz, odnajdziesz tu wiele gatunków muzyki. To nie tylko ten rodzaj muzyki, który reprezentuje Up Down Lips/Ewelina Warchoł - The Soul Will N..., lecz też wiele odmiennych gatunków. Wszystkie te piosenki to darmowe mp3! Dodatkowo regularnie przedstawiamy newsy ze świata muzyki, tak żebyś ciągle mógł być na bieżąco z tym wszystkim, co się tam dzieje.

Muzyka, którą widzisz na naszej stronie, pasuje do bardzo wielu okazji. Niekoniecznie muszą to być głośne domówki. Wiele z tych kawałków bardzo chętnie posłuchasz w chwilach odpoczynku, ciesząc się każdym dźwiękiem. Korzystaj z tego, bo my Ci to umożliwimy - gdyż darmowe mp3, które tu udostępniamy, mają bardzo dobrą jakość - przez to zapewne będą zadowoleni przede wszystkim Ci, którzy cenią sobie najlepszą jakość i dobre brzmienie z głośników.

Jesteś zaciekawiony The Soul Will N...? Download tej piosenki to banalnie prosta sprawa. Na pewno sobie z tym poradzisz, cała akcja nie odbiega od tych z podobnych stron. Ale jednak jest tutaj coś odmiennego - jest to Wrzuta downloader. To poprzez to będziesz mógł przeprowadzić ściąganie z Wrzuty, bez żadnych utrudnień.

Każdego dnia do bazy empetrójek na naszej stronie dorzucamy nowe kawałki, systematycznie zwiększając kolekcję darmowych mp3. Ściągnij mp3, na które masz chęć - a jeśli stanie się tak, że go u nas brakuje, z całą pewnością w krótkim czasie się tu znajdzie.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj