Arctic Monkeys - Old Yellow Bricks

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:16
Data dodania: 14.09.2010 20:46:23
Rozmiar pliku: 5,97 MB
Tagi: Arctic Monkeys, Old Yellow Bricks, arctic, monkeys, old, yellow, bricks
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Arctic_Monkeys_-_Old_Yellow_Bricks.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą aktualnie masz otworzoną to pięć i dziewięćdziesiąt siedem setnych megabajta. Zaś jego czas trwania oscyluje na trzy minuty i szesnaście sekund. Jest to jeden z wielu dzieł autorstwa Arctic Monkeys, którego tytuł to Old Yellow Bricks. W czwartek, 23 listopada 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Do tej piosenki nie dodano jeszcze żadnego klipu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ty go dodał. Piosenka Arctic Monkeys - Old Yellow Bricks nie została do tej pory nigdy pobrana. Nie znalazła się do tej pory ani jedna osoba, która zechciałaby skomentować tę piosenkę.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Arctic Monkeys - Old Yellow Bricks coraz szybciej zdobywa popularność wśród wielu słuchaczy, nie tylko tego gatunku muzyki. Jest to dowodem tego, że Arctic Monkeys jest w stanie napisać wyraziste, szybko wpadające w ucho hity, które jeszcze wiele czasu po ich usłyszeniu zostają nam w głowach i powtarzamy je nawet bez udziału świadomości.

Znajdziesz tutaj muzykę, podzieloną na gatunki. To nie jedynie ten rodzaj muzyki, do którego należy Arctic Monkeys - Old Yellow Bricks, lecz także wiele innych jej odmian. Wszystkie te piosenki to darmowe mp3! Każdego dnia wchodź na nasz portal, bo regularnie prezentujemy informacje ze świata muzyki - dzięki temu będziesz ciągle na bieżąco z tym, co się dzieje.

Bez względu na okazję, nasza muzyka będzie Ci odpowiadać. Niekoniecznie będą to być ogromne parapetówki. Wiele z tych piosenek bardzo chętnie przesłuchasz w domowym zaciszu, ciesząc się najcichszym brzmieniem I będziesz miał do tego znakomitą okazję, gdyż darmowe mp3, jakie tu znajdziesz, są w bardzo dobrej jakości - przez to powinni być uszczęśliwieni przede wszystkim Ci, którzy cenią sobie czystość i znakomite brzmienie muzyki.

Chcesz pobrać Old Yellow Bricks? Download tego utworu to jedynie kilka kroków. Z całą pewnością dasz sobie z tym radę, cały proces nie różni się od tych z innych witryn. Lecz jednak mamy tu coś innego - to Wrzuta downloader. To poprzez to będziesz w stanie wykonać ściąganie z Wrzuty, bez żadnych utrudnień.

Staramy się regularnie zwiększać zbiór darmowych piosenek, które możesz ściągnąć. Każdego dnia dodajemy tam coraz to nowe utwory. Pobierz mp3, które chcesz swobodnie posłuchać - jeżeli zdarzy się, że go tutaj nie ma, na pewno jak najszybciej znajdzie się na naszej stronie.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj