Dash Berlin - surround me

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:20
Data dodania: 14.09.2010 20:54:36
Rozmiar pliku: 3,96 MB
Tagi: Dash Berlin, surround me, dash, berlin, surround, me
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Dash_Berlin_-_surround_me.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą właśnie odtwarzasz waży trzy i dziewięćdziesiąt sześć setnych megabajta. Czas trwania to cztery minuty i dwadzieścia sekund. Jest to piosenka tytułem "surround me", której wykonawcą jest Dash Berlin. W środę, 22 listopada 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki nie ma jeszcze żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś go dodał. Żaden użytkownik nie ściągnął pliku mp3 Dash Berlin - surround me dotychczas. Nie znalazła się dotychczas żadna osoba, która miałby ochotę dodać komentarz do tego pliku mp3, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Dzisiaj każdy może odkryć dokonania nowo pojawiających się artystów, również za sprawą serwisów takich jak nasz, gdzie każdy może zdobyć darmowe mp3, dla przykładu Dash Berlin - surround me. Czemu właśnie ten kawałek?

Dash Berlin jest jednym z grona reprezentantów świata muzyki, którzy błyskawicznie zdobywają fanów na całym świecie. Na starcie swojej przygody z muzyką, robił podobnie jak reszta wykonawców - umieszczał w sieci bezpłatne mp3 do ściągnięcia. To niezły sposób na zapoznanie się z piosenkami, bez potrzeby płacenia na ślepo za muzykę, która może nie będzie się nam podobać. Jednakże tutaj akurat takie obawy są bezzasadne - przykładem niech będzie surround me, świetna piosenka, goszcząca coraz częściej na głośnych eventach.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na ściągnięcie tych kawałków, które chcesz mieć na swoim komputerze. Nie masz powodu by martwić się o jakiekolwiek koszty - wszystkie dostępne tutaj piosenki są zupełnie za darmo, bez żadnych haczyków. Istotne jest także to, że muzyka mp, jaką u nas znajdziesz, nie posiada w sobie różnych trojanów czy wirusów, którymi możesz zarazić komputer, wchodząc na inne portale. Pożegnaj się z pełnymi pułapek stronami - tutaj jest wyłącznie czysta muzyka.

Mamy do dyspozycji coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to znakomite narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z serwisu Wrzuta. Przeprowadzenie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak łatwe, a na dodatek darmowe i błyskawiczne. Zapomnij o denerwującym czekaniu na załadowanie piosenek; dzięki nam to już przeszłość.

surround me, której autorem jest Dash Berlin, to znakomita muzyka na każdy dzień i dla wszystkich ludzi, bez względu na wiek czy gusta muzyczne. Nie zwlekaj, aż przeminie trend na bawienie się przy Dash Berlin - surround me i ściągnij darmowe mp3 z naszego serwisu. Z całą pewnością nie będziesz tym zawiedziony - taki artysta nagrywa przebój za przebojem, tak samo jest, jeżeli chodzi o ten kawałek.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj