Bullet For My Valentine - Hand Of Blood

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:38
Data dodania: 14.09.2010 20:55:52
Rozmiar pliku: 3,33 MB
Tagi: Bullet For My Valentine, Hand Of Blood, bullet, for, my, valentine, hand, of, blood, metal
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Bullet_For_My_Valentine_-_Hand_Of_Blood.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz słuchasz waży trzy i trzydzieści trzy setnych megabajta. Natomiast jego długość oscyluje na trzy minuty i trzydzieści osiem sekund. Jest to plik mp3 tytułem "Hand Of Blood", którego autorem jest Bullet For My Valentine. W sobotę, 21 pazdziernika 2017 roku plik został zaindeksowany do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dodanego klipu do tego utworu. Byliśbyśmy zatem bardzo uszczęśliwieni, gdybyś go dodał. Żadna osoba nie ściągnęła pliku audio Bullet For My Valentine - Hand Of Blood do dnia dzisiejszego. Nie ma jeszcze ani jednego komentarza dodanego do tego utworu, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często zazdrościłeś ludziom, którzy mogli cieszyć się wolnością posiadania muzyki, słuchając jej na telefonach lub empetrójkach, które mają możliwość zabrać wszędzie, gdzie chcieli iść. No cóż, ci ludzie już dawno trafili na naszą stronę - gwarantujemy, że będziesz w stanie radować się wolnością słuchania, jeżeli spędzisz tutaj więcej czasu.

Jak to możliwe? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Hand Of Blood. Znasz taką piosenkę, prawda? Wykonuje ją Bullet For My Valentine, który jest prawdziwą maszynką do tworzenia kolejnych przebojów, a wiele jego kawałków gości na licznych imprezach. Jednak do rzeczy. Jeżeli zechcesz pobrać darmowe mp3, wklej link z piosenką z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a zaraz po tym będziesz miał możliwość ściągnąć pożądany utwór.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma problemu! Cała nasza ekipa stara się o to, żebyś wcale nie musiał wchodzić na inne witryny i pobierał mp3 prosto z naszej strony. Posiadany przez nas zbiór dostępnych piosenek rozszerza się każdego dnia. Poprzez to musisz wykonać jedynie parę kliknięć, żebyś pobrał na komputer przebój, który chcesz mieć, jak choćby Bullet For My Valentine - Hand Of Blood, a następnie wrzucić go na empetrójkę.

Poprzez tę stronę poznasz kilka niesamowicie łatwych do zrobienia rozwiązań, dzięki którym błyskawicznie na Twoim sprzęcie zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeszkód.

Pragniesz ściągnąć na telefon Hand Of Blood? Pobierz mp3 właśnie teraz. Dzięki naszej pomocy poznasz zupełnie nowych wykonawców, tym samym poszerzając swoje horyzonty muzyczne. Co ważniejsze - to całkowicie bezpieczne i darmowe. Kto wie - może zanim jakaś piosenka stanie się rozpoznawalna, Ty już długo będziesz ją znał?

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są osiągalne dla wszystkich, stąd niezwykły przypływ ludzi, którzy zaczynają profesjonalnie iść w tym kierunku. Pewnie myślisz o tym, aby słuchacze pewnego dnia pobierali Twoje hity - do tego czasu ściągaj darmowe mp3 innych muzyków i komponuj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj