Another disorder

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:06
Data dodania: 14.09.2010 20:56:18
Rozmiar pliku: 3,75 MB
Tagi: joy, division, cover, disorder, post, punk, jarek
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Another_disorder.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga pliku, który aktualnie słuchasz to mniejwięcej trzy i siedemdziesiąt pięć setnych megabajta. Zaś jego długość oscyluje na cztery minuty i sześć sekund. Znajduje się tu piosenka Another disorder do ściągnięcia.W środę, 22 listopada 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dołączonego teledysku do tego pliku. Zalecamy zatem, abyś go zaproponował. Plik Another disorder nie został jak na razie ani razu pobrany. Żaden odwiedzający jak na razie nie raczył skomentować tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Another disorder coraz sprawniej zdobywa popularność wśród wielu słuchaczy, nie tylko takiego rodzaju muzyki. To tylko dowodzi tego, że Another disorder potrafi wymyślić chwytliwe, bardzo dobrze brzmiące piosenki, które nucimy, nawet nie zdając sobie z tego sprawy, ponieważ tak mocno zapadają nam w głowach.

Odnajdziesz tutaj muzykę, która została podzielona na gatunki. Posiadamy także wiele odmian muzyki, to nie zawsze ten rodzaj, który reprezentuje sobą Another disorder. Wszystkie te przeboje to darmowe mp3! Każdego dnia wchodź na naszą stronę, bo regularnie przedstawiamy informacje ze świata muzyki - dzięki temu będziesz na bieżąco ze wszystkim, co się dzieje.

Bez względu na okazję, nasza muzyka będzie Ci odpowiadać. Niekoniecznie będą to być ogromne domówki. Wiele z tych utworów bardzo chętnie posłuchasz w domowym zaciszu, delektując się każdym dźwiękiem. Wykorzystaj to, bo my Ci to umożliwimy - bo darmowe mp3, które tu prezentujemy, są w bardzo dobrej jakości - przez to powinni być zadowoleni przede wszystkim ludzie, którzy bardzo lubią najlepszą jakość i dobre brzmienie muzyki.

Interesuje Cię Another disorder? Download tego pliku to jedynie kilka kroków. Bardzo podobnie jest na analogicznych witrynach, zatem z pewnością dasz sobie z tym radę. Lecz jednak jest tu coś innego - to Wrzuta downloader. Właśnie dzięki niemu będziesz mógł wykonać ściąganie z Wrzuty, bez żadnych opłat.

Staramy się systematycznie poszerzać zbiór darmowych piosenek, które możesz ściągnąć. Każdego dnia dodajemy tam coraz to nowe przeboje. Pobierz mp3, które chcesz bez przeszkód posłuchać - a jeżeli stanie się tak, że go tutaj nie ma, na pewno jak najszybciej się u nas znajdzie.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj