Neros vs. Alanta - Save Me

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:14
Data dodania: 14.09.2010 21:00:46
Rozmiar pliku: 2,97 MB
Tagi: Neros vs. Alanta, Save Me, neros, vs, alanta, save, me
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Neros_vs._Alanta_-_Save_Me.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar pliku, który właśnie odtwarzasz to około dwa i dziewięćdziesiąt siedem setnych megabajta. Natomiast jego długość oscyluje na trzy minuty i czternaście sekund. Jest to jeden z dzieł wykonawcy Neros vs. Alanta, którego tytuł to Save Me. W piatek, 24 listopada 2017 roku plik został wprowadzony do naszej bazy danych. Niestety nie ma jeszcze dodanego klipu do tej piosenki. Będziemy więc szczęśliwi, jeśli byś takowy dodał. Do tej pory żadna osoba nie pobrała nigdy pliku audio Neros vs. Alanta - Save Me. Żaden użytkownik jeszcze nie raczył skomentować tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Obecnie, gdy każdy może zapoznać się z twórczością dowolnego wykonawcy, definicja muzyki z podziemi lekko blaknie - również za sprawą portali analogicznych do naszego. Tutaj wszyscy mogą ściągnąć darmowe mp3, między innymi Neros vs. Alanta - Save Me. Z jakiego powodu właśnie ten utwór?

Neros vs. Alanta bez skrupułów zdobywa kolejne miejsca w radiowych listach przebojów, dzięki swoim łatwo wpadającym w ucho kawałkom. Na początku swojej podróży z komponowaniem, robił podobnie jak reszta wykonawców - udostępniał w sieci darmowe mp3 do pobrania. W ten sposób można pozyskać sobie nowych fanów, którzy następnie mogą zdecydować się na zakup całych albumów, o ile będzie podobała im się twórczość, co niekoniecznie jest oczywiste. Jednak tutaj akurat nie ma takich obaw - przykładem niech będzie Save Me, niezwykła piosenka, coraz częściej znajdująca miejsce na znanych imprezach.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na ściągnięcie tych kawałków, które chciałbyś mieć na swoim komputerze. Nie natrafisz tu na żadne haczyki albo ukryte koszty - wszystko jest przejrzyste i absolutnie za darmo. Ważne jest również to, że muzyka mp, jaką u nas znajdziesz, nie posiada w sobie niebezpiecznych trojanów czy wirusów, jakimi łatwo zarazisz komputer, wchodząc na inne serwisy. Jeśli pragniesz jedynie niczym nieskażonej muzyki, korzystaj właśnie z naszej witryny.

Mamy do dyspozycji coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z Wrzuty. Już nie musisz czekać wieczność, aż załaduje Ci się tam kawałek - tutaj zrobisz mp3 download bez dodatkowych problemów, a także bez opłat i błyskawicznie.

Save Me, której autorem jest Neros vs. Alanta, to świetna melodia na każdy dzień i dla każdego człowieka, bez względu na wiek czy upodobania muzyczne. Nie czekaj - ściągnij mp3 z naszego portalu i przekonaj się, czemu Neros vs. Alanta - Save Me jest teraz na topie. Neros vs. Alanta nie bez powodu jest określany maszynką do robienia hitów, w tym przypadku jest identycznie, o czym możesz łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj