Korn- Word Up

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:40
Data dodania: 14.09.2010 21:01:49
Rozmiar pliku: 4,89 MB
Tagi: Korn, Word Up, Korn-, Word, Up
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Korn-_Word_Up.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga utworu muzycznego, który teraz masz otworzoną to około cztery i osiemdziesiąt dziewięć setnych megabajta. Długość oscyluje na dwa minuty i czterdzieści sekund. To piosenka tytułem "Word Up", której wykonawcą jest Korn. Plik audio w formacie mp3, który obecnie słuchasz został wprowadzony do naszej bazy danych w czwartek, 23 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dołączonego klipu do tej piosenki. Zalecamy więc, abyś takowy dodał. Do tej pory żadna osoba nie zapisała nigdy pliku Korn- Word Up. Nie znalazł się do dziś ani jeden użytkownik, który miałby ochotę skomentować ten plik audio.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny rozum download mp3

Plik mp3 Korn- Word Up do pobrania możesz wyszukać wpisując:
Korn- Word Up download, download Korn- Word Up, pobierz Korn- Word Up, Korn- Word Up pobierz, pobierz mp3 Korn- Word Up, download mp3 Korn- Word Up, Korn- Word Up pobierz mp3, Korn- Word Up mp3 pobierz, zippy Korn- Word Up zippy, chomikuj Korn- Word Up chomikuj, Korn- Word Up mp3 download, darmowe mp3 Korn- Word Up, Korn- Word Up download mp3, lub Korn- Word Up mp3.

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się spoglądać z zazdrością na ludzi, którzy z słuchawkami w uszach, podłączonymi do telefonów, szli ulicą i słuchali najlepszych kawałków? Wiesz, oni już jakiś czas temu trafili na naszą stronę - zapewniamy, że będziesz mógł radować się wolnością muzyki, jeśli tylko spędzisz tutaj trochę czasu.

Jak to możliwe? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Za przykład niech posłuży znana piosenka - Word Up, którą wykonuje Korn, ceniony za tworzenie utworów, które bez problemów wskakują na szczyty list przebojów w stacjach radiowych. Jednak do rzeczy. Wystarczy, że na Wrzucie odszukasz tę piosenkę, po czym wkleisz ją w wyszukiwarkę na naszym portalu - błyskawicznie będziesz miał darmowe mp3.

Mało? Będziesz miał więcej! W ogóle nie nie masz potrzeby zaglądania na inne strony. Bo widzisz, wszyscy w zespole pracujemy nad tym, żebyś mógł pomijać inne portale i pobierać mp3 bezpośrednio stąd. Nasz zbiór dostępnych empetrójek poszerza się bez przerwy. Dzięki temu musisz wykonać tylko parę kliknięć, żebyś mógł pobrać na komputer przebój, który chcesz mieć, na przykład Korn- Word Up, a później bez przeszkód mógł się nim cieszyć.

Dzięki tej stronie poznasz kilka bardzo sprytnych do zrobienia tricków, za pomocą których już w kilka sekund na Twoim sprzęcie zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych komplikacji.

Wolisz wrzucić na odtwarzacz mp3 Word Up? Pobierz mp3 właśnie teraz. To absolutnie bezpieczny i darmowy sposób na rozszerzenie swojego zbioru utworów oraz poznanie nowych muzyków. A może będzie też tak, że zanim jakaś piosenka stanie się rozpoznawalna, Ty od długiego czasu będziesz ją znał?

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są dziś osiągalne dla każdego, stąd ogromny wysyp osób, które pragną profesjonalnie iść w tym kierunku. Być może myślisz o tym, by ludzie pewnego dnia pobierali Twoje przeboje - na razie jednak ściągaj darmowe mp3 innych wykonawców i nagrywaj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj