07 - Burn My Shadow (feat. Ian Astbury)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:57
Data dodania: 14.09.2010 21:01:55
Rozmiar pliku: 6,79 MB
Tagi: Burn My Shadow (feat. Ian Astbury), UNKLE
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

07_-_Burn_My_Shadow_(feat._Ian_Astbury).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który teraz odtwarzasz ma rozmiar sześć i siedemdziesiąt dziewięć setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania to cztery minuty i pięćdziesiąt siedem sekund. Jest to podstrona, na której znajduje się piosenka 07 - Burn My Shadow (feat. Ian Astbury) do pobrania.We wtorek, 21 listopada 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dopasowanego klipu do tej piosenki. Będziemy więc uszczęśliwieni, gdybyś go zaproponował. Żadna osoba nie ściągnęła pliku 07 - Burn My Shadow (feat. Ian Astbury) jak na razie. Nie znalazł się do dzisiaj żaden użytkownik, który miałby ochotę skomentować tę piosenkę w formacie mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Teraz każdy może odkryć dokonania coraz to nowych wykonawców, przede wszystkim dzięki serwisom analogicznym do naszego, z których każdy może ściągnąć darmowe mp3, dla przykładu 07 - Burn My Shadow (feat. Ian Astbury). Dlaczego właśnie ten kawałek?

Burn My Shadow (feat. Ian Astbury) jest jednym z grona wykonawców, którzy szturmem podbijają serca kolejnych słuchaczy. Tak jak mnóstwo rozpoczynających karierę kompozytorów, tak i on od początku swojej kariery udostępniał mp3 do ściągnięcia. To świetny sposób na zapoznanie się z twórczością, bez konieczności płacenia w ciemno za muzykę, która może nam nie przypasować. Ale tutaj akurat takie obawy są bezzasadne - przykładem może być 07 - Burn My Shadow (feat. Ian Astbury), niezwykła piosenka, coraz częściej znajdująca miejsce na znanych imprezach.

Pragniesz mieć konkretne piosenki na swoim telefonie? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która Ci to umożliwi. Nie masz powodu by martwić się o żadne opłaty - całość udostępnionych tu utworów jest całkowicie bezpłatna, bez ukrytych haczyków. Istotne jest także to, iż muzyka mp, jaką u nas znajdziesz, nie zawiera w sobie różnych trojanów czy wirusów, którymi łatwo zarazisz komputer, wchodząc na inne witryny. Daj sobie spokój z pełnymi zagrożeń stronami - tutaj znajduje się jedynie czysta muzyka.

Mamy do dyspozycji coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z Wrzuty. Już nie musisz czekać wieczność, aż załaduje Ci się tam piosenka - na naszej witrynie wykonasz mp3 download bez żadnych trudności, a także bez opłat i błyskawicznie.

07 - Burn My Shadow (feat. Ian Astbury), której autorem jest Burn My Shadow (feat. Ian Astbury), to doskonała piosenka na każdy dzień i dla wszystkich ludzi, nie patrząc na wiek czy gusta muzyczne. Nie czekaj, aż przeminie moda na słuchanie 07 - Burn My Shadow (feat. Ian Astbury) i ściągnij darmowe mp3 z naszego portalu. Z całą pewnością nie będziesz tym rozczarowany - ten kompozytor produkuje hit za hitem, nie inaczej jest, jeśli chodzi o ten kawałek.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj