Paktofonika-Dejot rusza czarne puyty - www.c60.pl

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:24
Data dodania: 14.09.2010 21:04:08
Rozmiar pliku: 4,03 MB
Tagi: Paktofonika, Dejot rusza czarne puyty, www.c60.pl, czarownica9, audio, hop, hip, muzyka, muza, piosenka
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Paktofonika-Dejot_rusza_czarne_puyty_-_www.c60.pl.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar utworu muzycznego, który teraz słuchasz to cztery i trzy setnych megabajta. Zaś jego czas trwania oscyluje na cztery minuty i dwadzieścia cztery sekundy. Jest to jeden z utworów autorstwa Paktofonika, którego tytuł brzmi Dejot rusza czarne puyty. W piatek, 20 pazdziernika 2017 roku plik został zaindeksowany do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dopasowanego klipu do tej piosenki. Zachęcamy więc, byś go dodał. Żadna osoba nie pobrała pliku Paktofonika-Dejot rusza czarne puyty - www.c60.pl do tej pory. Żadna osoba do tej pory nie zechciał skomentować tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się spoglądać z zazdrością na ludzi, którzy z słuchawkami w uszach, podłączonymi do telefonów, szli ulicą i słuchali najlepszych piosenek? Wiesz, oni już jakiś czas temu trafili na nasz portal - gwarantujemy, że będziesz w stanie radować się wolnością słuchania, jeżeli zabawisz tu na dłużej.

Stanie się to możliwe dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Jako przykład weźmiemy znaną piosenkę - Dejot rusza czarne puyty, której autorem jest Paktofonika, ceniony za tworzenie piosenek, które bez problemów docierają na szczyty list przebojów w rozgłośniach radiowych. Ale ad rem. Wszystko co powinieneś zrobić, to odnaleźć w serwisie Wrzuta piosenkę, a następnie wkleić ją do naszej najlepszej wyszukiwarki.

Mało? Otrzymasz więcej! Cały nasz zespół stara się o to, żebyś w ogóle nie miał potrzeby wchodzić na inne witryny i ściągał mp3 prosto z naszej strony. Bez przerwy rozszerzamy bazę dostępnych utworów. Poprzez to zaledwie parę kliknięć wystarczy, żebyś mógł ściągnąć na dysk utwór, który chcesz mieć, jak choćby Paktofonika-Dejot rusza czarne puyty - www.c60.pl, a następnie wrzucić go na empetrójkę.

Poprzez tę stronę przyswoisz sobie kilka niezwykle prostych do zrobienia tricków, za pomocą których błyskawicznie na Twoim komputerze zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych ograniczeń.

Chcesz ściągnąć na odtwarzacz mp3 Dejot rusza czarne puyty? Pobierz mp3 i nie zwlekaj ani chwili. To absolutnie bezpieczny i bezpłatny sposób na rozszerzenie własnego zbioru piosenek i odkrycie nowych gwiazd. Bardzo możliwe, że wkręcisz się w czyjąś twórczość, nim trafi ona do szerokiego grona odbiorców.

Obecnie dosłownie wszyscy mogą tworzyć piosenki. Za pomocą komputera lub realnych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się do świata muzyki. Pewnie marzysz o tym, żeby słuchacze w przyszłości pobierali Twoje piosenki - a na razie ściągaj darmowe mp3 reszty wykonawców i nagrywaj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj