Wa$ina - Intro

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:57
Data dodania: 14.09.2010 21:12:36
Rozmiar pliku: 1,78 MB
Tagi: Wa$ina, Intro, rap, wasina
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Wa$ina_-_Intro.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz słuchasz ma rozmiar jeden i siedemdziesiąt osiem setnych megabajta. Długość to jeden minute i pięćdziesiąt siedem sekund. Jest to jeden z wielu piosenek wykonawcy Wa$ina, której tytuł to Intro. W piatek, 24 listopada 2017 roku plik został dodany do naszej bazy danych. Niestety nie ma jeszcze dopasowanego klipu do tego pliku. Będziemy więc niezwykle szczęśliwi, gdybyś go zaproponował. Nikt nie ściągnął pliku audio Wa$ina - Intro do tej pory. Żaden użytkownik do tej pory nie miał ochoty dodać komentarza do tego utworu.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny rozum download mp3

Plik mp3 Wa$ina - Intro do pobrania możesz wyszukać wpisując:
Wa$ina - Intro download, download Wa$ina - Intro, pobierz Wa$ina - Intro, Wa$ina - Intro pobierz, pobierz mp3 Wa$ina - Intro, download mp3 Wa$ina - Intro, Wa$ina - Intro pobierz mp3, Wa$ina - Intro mp3 pobierz, zippy Wa$ina - Intro zippy, chomikuj Wa$ina - Intro chomikuj, Wa$ina - Intro mp3 download, darmowe mp3 Wa$ina - Intro, Wa$ina - Intro download mp3, lub Wa$ina - Intro mp3.

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Wa$ina - Intro to piosenka, która staje się coraz bardziej rozpoznawalna, nie tylko pośród miłośników tego rodzaju muzyki. Jest to świadectwem tego, że Wa$ina jest w stanie wymyślić wyraziste, bardzo dobrze brzmiące piosenki, które nucimy, nawet nie zdając sobie z tego sprawy, ponieważ tak mocno zostają nam w pamięci.

Odnajdziesz tutaj muzykę, która jest podzielona na gatunki. To nie tylko ten rodzaj muzyki, do którego należy Wa$ina - Intro, lecz też wiele innych jej odmian. I wszystkie te mp3 są absolutnie za darmo! Codziennie zaglądaj na naszą stronę, bo regularnie prezentujemy wiadomości ze świata muzyki - przez to będziesz na bieżąco ze wszystkim, co się dzieje.

Muzyka, którą znajdziesz na naszej witrynie, pasuje do bardzo wielu sytuacji. Niekoniecznie muszą to być głośne domówki. Te piosenki możesz również włączyć przy pełnym spokoju, w domowym zaciszu, delektując się każdym dźwiękiem. I będziesz miał do tego niepowtarzalną okazję, bo darmowe mp3, jakie tu prezentujemy, są w bardzo dobrej jakości - dzięki temu zapewne będą uszczęśliwieni przede wszystkim Ci, którzy bardzo lubią czystość i dobre brzmienie muzyki.

Interesuje Cię Intro? Download tej empetrójki to banalnie prosta sprawa. Z całą pewnością dasz sobie z tym radę, cały proces nie odbiega od tych z innych witryn. Lecz jednak mamy tu coś odmiennego - to Wrzuta downloader. Właśnie dzięki niemu będziesz w stanie wykonać ściąganie z Wrzuty, bez żadnych problemów.

Codziennie do bazy utworów na naszej stronie dodajemy świeże piosenki, regularnie powiększając zestaw darmowych mp3. Ściągnij mp3, na które masz chęć - jeśli będzie tak, że go tutaj nie ma, z całą pewnością błyskawicznie się tu znajdzie.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj