Dolarsquad - Intro

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:45
Data dodania: 14.09.2010 21:12:36
Rozmiar pliku: 2,52 MB
Tagi: Dolarsquad, Intro, dls, winko, witek, melanż
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Dolarsquad_-_Intro.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą właśnie odtwarzasz ma rozmiar dwa i pięćdziesiąt dwa setnych megabajta. Natomiast jego długość oscyluje na dwa minuty i czterdzieści pięć sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Intro", której wykonawcą jest Dolarsquad. Plik audio w formacie mp3, który teraz odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w środę, 22 listopada 2017 roku. Nie ma jak na razie dodanego klipu do tego pliku mp3. Zalecamy zatem, abyś go zaproponował. Nikt nie pobrał pliku Dolarsquad - Intro jak na razie. Nie ma do dzisiaj żadnego komentarza dodanego do tego pliku mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często zazdrościłeś ludziom, którzy mogą cieszyć się wolnością posiadania muzyki, słuchając jej na urządzeniach przenośnych, które mogli wziąć wszędzie, gdzie chcieli iść. No cóż, ci ludzie już jakiś czas temu odkryli naszą stronę - jeśli zostaniesz tu trochę dłużej, zobaczysz że i Ty będziesz w stanie mieć ze sobą swoją muzykę.

W jaki sposób? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Intro. Znasz tę piosenkę, prawda? Jej autorem jest Dolarsquad - to prawdziwa maszynka do tworzenia coraz to nowych przebojów, a wiele jego piosenek gości na licznych zabawach. Jednak ad rem. Wszystko co powinieneś zrobić, to wyszukać na Wrzucie piosenkę, a następnie wkleić ją w naszą najlepszą wyszukiwarkę.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma sprawy! W ogóle nie musisz wchodzić na inne strony. Bo widzisz, wszyscy zaangażowani w ten projekt pracują nad tym, abyś miał możliwość ignorować inne portale i ściągać mp3 prosto od nas. Nasz zbiór dostępnych piosenek rozbudowuje się bez przerwy. Dzięki temu zaledwie parę kliknięć wystarczy, żebyś mógł ściągnąć na dysk pożądany utwór, na przykład Dolarsquad - Intro, a następnie przegrać go na telefon.

Przy użyciu tej strony przyswoisz sobie kilka niesamowicie nieskomplikowanych do zrealizowania rozwiązań, poprzez które szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim dysku zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeciwności.

Pragniesz przerzucić na telefon Intro? Ściągnij mp3 już teraz. To absolutnie bezpieczny i bezpłatny sposób na powiększenie własnej bazy utworów oraz poznanie nowych muzyków. A może będzie także tak, że zanim jakaś piosenka stanie się znana, Ty zdążysz się nią mocno znudzić?

Dziś dosłownie wszyscy mogą nagrywać muzykę. Przy pomocy prawdziwych albo wirtualnych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Nikt nie powiedział, że kiedyś ludzie nie będą ściągać z naszego portalu Twoich kawałków. A na razie Ty ściągaj piosenki reszty muzyków.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj