Daft Punk - Relations

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:30
Data dodania: 14.09.2010 21:13:00
Rozmiar pliku: 7,56 MB
Tagi: Daft Punk, Relations, daft, punk, trance, 1999
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Daft_Punk_-_Relations.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie odtwarzasz waży siedem i pięćdziesiąt sześć setnych megabajta. Natomiast jego długość oscyluje na pięć minut i trzydzieści sekund. To jeden z wielu utworów nagranych przez Daft Punk, którego nazwa brzmi Relations. W środę, 22 listopada 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki nikt nie zaproponował jeszcze żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Piosenka Daft Punk - Relations nie została jak na razie nigdy pobrana. Nie ma jak na razie żadnego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Daft Punk - Relations coraz sprawniej zdobywa rozgłos w gronie wielu słuchaczy, niekoniecznie takiego gatunku muzyki. Jest to dowodem tego, że Daft Punk potrafi nagrać chwytliwe, błyskawicznie wpadające w ucho przeboje, które nucimy, nawet bez udziały naszej świadomości, ponieważ tak mocno zostają nam w pamięci.

Bez względu na to, co lubisz słuchać, odnajdziesz tu wiele gatunków muzyki. Posiadamy wiele odmiennych gatunków muzyki, to nie zawsze ten rodzaj, do którego należy Daft Punk - Relations. I wszystkie te mp3 są absolutnie bezpłatne! Na dodatek regularnie prezentujemy wieści ze świata muzyki, tak żebyś zawsze mógł być w kontakcie z tym wszystkim, co ma tam miejsce.

Bez względu na sytuację, nasza muzyka będzie Ci odpowiadać. Niekoniecznie będą to być ogromne imprezy. Te piosenki możesz także słuchać na spokojnie, w domowym zaciszu, ciesząc się każdym dźwiękiem. Wykorzystaj to, bo my Ci to umożliwimy - bo darmowe mp3, które tu udostępniamy, mają bardzo dobrą jakość - dzięki temu zapewne będą zadowoleni szczególnie ludzie, którzy bardzo lubią czystość dźwięku i świetne brzmienie muzyki.

Interesuje Cię Relations? Download tej piosenki to tylko kilka kroków. Prawie tak samo jest na innych stronach, więc z pewnością sobie z tym poradzisz. Ale jednak posiadamy tu coś odmiennego - jest to Wrzuta downloader. To poprzez to będziesz w stanie wykonać ściąganie z Wrzuty, bez żadnych problemów.

Staramy się regularnie powiększać zestaw darmowych piosenek, które będziesz mógł ściągnąć. Każdego dnia dorzucamy tam coraz to nowe przeboje. Pobierz mp3, na które masz chęć - a jeśli stanie się tak, że go tutaj brakuje, na pewno w krótkim czasie pojawi się na naszej stronie.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj