Alex Gutierrez - wehikuł czasu

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:02
Data dodania: 14.09.2010 21:13:39
Rozmiar pliku: 2,78 MB
Tagi: Alex Gutierrez, wehikuł czasu, ag, wc, blues
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Alex_Gutierrez_-_wehikuł_czasu.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który aktualnie słuchasz ma rozmiar dwa i siedemdziesiąt osiem setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na trzy minuty i dwa sekundy. Jest to jeden z wielu piosenek autorstwa Alex Gutierrez, której nazwa to wehikuł czasu. Utwór, który w tej chwili słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w poniedziałek, 23 pazdziernika 2017 roku. Nie ma jak na razie dopasowanego klipu do tego utworu muzycznego. Zalecamy zatem, abyś go zaproponował. Piosenka Alex Gutierrez - wehikuł czasu nie została do dzisiaj nigdy pobrana. Nie znalazł się do dzisiaj żaden użytkownik, który zechciałaby skomentować ten utwór w formacie mp3, ale Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Alex Gutierrez - wehikuł czasu to piosenka, która staje się coraz szybciej rozpoznawalna, nie tylko wśród wielbicieli tego typu gatunku muzyki. Jest to dowodem tego, że Alex Gutierrez jest w stanie wymyślić chwytliwe, szybko wpadające w ucho hity, które jeszcze długi czas po ich usłyszeniu zostają nam w pamięci i nucimy je nawet bez udziału świadomości.

Znajdziesz u nas muzykę, podzieloną na gatunki. Posiadamy także wiele odmian muzyki, to nie jedynie taki rodzaj, który przedstawia sobą Alex Gutierrez - wehikuł czasu. I wszystkie te mp3 są absolutnie za darmo! Codziennie zaglądaj na naszą stronę, bo regularnie przedstawiamy informacje ze świata muzyki - dzięki temu będziesz na bieżąco ze wszystkim, co się dzieje.

Bez względu na okazję, dostępna muzyka będzie Ci odpowiadać. Niekoniecznie będą to być głośne parapetówki. Te piosenki możesz także włączyć na spokojnie, w chwilach relaksu, delektując się najcichszym dźwiękiem Korzystaj z tego, bo my Ci to umożliwimy - ponieważ darmowe mp3, jakie tu prezentujemy, mają bardzo dobrą jakość - dzięki temu zapewne będą uszczęśliwieni przede wszystkim ludzie, którzy bardzo lubią czystość dźwięku i dobre brzmienie z głośników.

Jesteś zaciekawiony wehikuł czasu? Download tej piosenki to jedynie kilka kroków. Prawie tak samo jest na innych witrynach, więc na pewno sobie z tym poradzisz. Ale jednak jest tu coś innego - to Wrzuta downloader. Właśnie dzięki temu będziesz mógł przeprowadzić pobieranie z Wrzuty, bez żadnych problemów.

Staramy się systematycznie zwiększać kolekcję darmowych utworów, które możesz pobrać. Codziennie dorzucamy tam coraz to nowe przeboje. Pobierz mp3, na które masz ochotę - a jeśli stanie się tak, że go u nas nie ma, z całą pewnością błyskawicznie się u nas znajdzie.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj