Kevin Rudolf - I Made It (Feat. Birdman, Jay Se...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:22
Data dodania: 14.09.2010 21:17:44
Rozmiar pliku: 6,00 MB
Tagi: Kevin Rudolf, I Made It (Feat. Birdman Jay Se..., kevin, rudolf, made, it, feat, birdman, jay, sean
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Kevin_Rudolf_-_I_Made_It_(Feat._Birdman,_Jay_Se....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga utworu, który aktualnie słyszysz to mniejwięcej sześć i zero setnych megabajta. Zaś jego czas trwania to cztery minuty i dwadzieścia dwa sekundy. Słuchasz piosenkę tytułem "I Made It (Feat. Birdman, Jay Se...", której wykonawcą jest Kevin Rudolf. Utwór, który obecnie słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w piatek, 24 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dopasowanego klipu do tej piosenki. Byliśbyśmy więc bardzo uszczęśliwieni, jak byś go zaproponował. Utwór Kevin Rudolf - I Made It (Feat. Birdman, Jay Se... nie został do dzisiaj ani razu pobrany. Nie znalazła się do dzisiaj ani jedna osoba, która miałby kaprys skomentować ten plik muzyczny, jednak Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Kevin Rudolf - I Made It (Feat. Birdman, Jay Se... coraz szybciej zdobywa popularność wśród wielu słuchaczy, nie tylko tego gatunku muzyki. Jest to świadectwem tego, że Kevin Rudolf potrafi wymyślić chwytliwe, bardzo dobrze brzmiące hity, które jeszcze długi czas po ich usłyszeniu zostają nam w pamięci i nucimy je nawet przy każdej wolnej okazji.

Znajdziesz u nas muzykę, która jest podzielona na gatunki. Mamy wiele odmiennych gatunków muzyki, to nie zawsze ten rodzaj, który przedstawia sobą Kevin Rudolf - I Made It (Feat. Birdman, Jay Se.... I wszystkie te mp3 są absolutnie za darmo! Każdego dnia zaglądaj na nasz portal, bo regularnie prezentujemy newsy ze świata muzyki - dzięki temu będziesz na bieżąco ze wszystkim, co się dzieje.

Bez względu na sytuację, nasza muzyka będzie Ci odpowiadać. Niekoniecznie będą to być ogromne imprezy. Wiele z tych utworów bardzo chętnie przesłuchasz w chwilach relaksu, ciesząc się najcichszym dźwiękiem Korzystaj z tego, bo my Ci to umożliwimy - gdyż darmowe mp3, które tu prezentujemy, mają bardzo dobrą jakość - dzięki temu powinni być zadowoleni szczególnie Ci, którzy bardzo lubią czystość i znakomite brzmienie muzyki.

Interesuje Cię I Made It (Feat. Birdman, Jay Se...? Download tej piosenki to tylko kilka kroków. Na pewno sobie z tym poradzisz, cała akcja nie różni się od tych z podobnych portali. Ale jednak mamy tu coś odmiennego - jest to Wrzuta downloader. Właśnie dzięki niemu będziesz mógł przeprowadzić ściąganie z Wrzuty, bez żadnych opłat.

Staramy się systematycznie rozbudowywać zbiór darmowych utworów, które będziesz mógł ściągnąć. Każdego dnia dodajemy tam coraz to nowe utwory. Ściągnij mp3, na które masz ochotę - a jeżeli stanie się tak, że go u nas brakuje, gwarantujemy że jak najszybciej się u nas pojawi.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj